Wpis z mikrobloga

Miraski, jestem w totalnej dupie, czuje się jak betacuck i nie wierzę w to, co właśnie #!$%@?ło się w moim życiu. 8 dni temu urodziła mi się córka i tak jak widzicie na zdjęciu - jest mulatem. Żona, której ufałem, której poświeciłem 10 lat swojego życia, zdradziła mnie z murzynem, który ją zalał i tak sobie żyłem w nieświadomośći przez 9 miesięcy, dzieląc z nią jedno łóżko, usługując i robiąc wszystko, aby przeszła ciąże jak najlepiej. Dopiero teraz to wszystko do mnie dochodzi, przez tydzień byłem pijany w trupa, wziąłem urlop w robocie i mieszkam chwilowo u rodziców, którzy też w to nie dowierzają. #!$%@?, czuje się jak gówno, totalnie poniżony. "Żona", bo jeszcze ją tak można nazwać (na dniach leci wniosek rozwodowy i juz wiem, ze będzie wojna), przeprasza, wydzwania, mówi, że zrobiła okropną rzecz, ale była wtedy pijana. Nosz #!$%@?, to wszystko brzmi jak nieśmieszny bait, ale niestety tym baitem nie jest.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #dzieci #dziecko #seks #zalesie #pomocy #rozwod #zdrada
chalwaklb - Miraski, jestem w totalnej dupie, czuje się jak betacuck i nie wierzę w t...

źródło: comment_1592732413xC2zFCB16dfbErnzvipUnH.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • 0
@chalwaklb
Jeżeli to nie bait, to szkoda mitego dziecka. Bardzo szkoda, bo ma rodziców idiotów.
Ale poczekaj aż emocje opadną i nie słuchaj rad piwniczaków z wypoku.
  • Odpowiedz
@chalwaklb:
Bzdury piszesz
Bylo tak:
Poszedles na dziwki
Jedna z nich, przed toba, przelecial murzyn
Mial wielka murzynska kutange i pekla prezerwatywa
Pukajac diwe, wziales pod napletek sperme czarnego
Wrociles do domu i sie nie umyles
Tego samego dnia albo nastepnego niemutym czlonkiem potraktowales zone (ze czlonka nie umyles to wiem, bo gdybys mial umytego, to twoja zone oralnie wypolerowalaby ci berlo - znam twoja zone i wiem jak lubi)
Zaciazyla
  • Odpowiedz
Nawet w kilku punktach widziałem pracujących czarnych ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Gmeras:
Tak, na pewno widziales pracujacych czarnych...
Chyba ze praca nazywasz zapinanie p0lek
  • Odpowiedz
@chalwaklb:
Juz sie wyjasnilo:
Rozmawialem z twoja babcia
We lzach wyznala ze w mlodosci, w chwili slabosci oddala sie dzikiemu, barczystemu murzynowi
Babka zaszla w ciaze
Przez 9 miesiecy zyla w poteznym stresie, nic nie mowila dziadkowi
Na szczescie dziecko (twoja mama) urodzila sie biala: wygraly geny babci
...ale geny czarnego sa w waszej rodzinie przekazywane z pokolenia na pokolenie
Potem urodziles sie ty
Ciaza twojej mamy tez nizwykle przerazala babcie
  • Odpowiedz
@chalwaklb: Po co ludzie pisza bejty i do tego takie marne? To ma byc jakies przedluzenie malej kuski? Nie wiem chca sie poczuc w koncu fajnie, lubiani, bo w szkole byli przegrywami, jak pusto w glowie musza miec takie osoby to sie w pale nie miesci.
  • Odpowiedz
@chalwaklb: Trzymaj się miras, zdrada to #!$%@?, niszczy człowieka i zaufanie do (w tym przypadku) kobiet, ja przez taką akcję #!$%@?łem sobie "następny" związek bo nie ufałem i ją to męczło, nie potrafiłem i chyba dalej nie potrafię ( ͡° ʖ̯ ͡°).

A już odbiegając od zdrady, jakim debilem trzeba być by iść z obcym do wyra bez gumy o_0
  • Odpowiedz
@s3kawka: uwierz mi na słowo :) jeden dowoził kruszywo na budowę, drugiego pracującego przy obróbkach mechanicznych, trzeciego mijam o tej samej porze więc pewnie idzie do roboty :)
  • Odpowiedz
  • 0
@chalwaklb moj bliski przyjaciel miał niemal identyczną sytuację 10 lat temu. Tylko on się dowiedział gdy ona była w ciąży. Postanowił że poczeka aż urodzi i wtedy odejdzie. Gdy urodziła, stwierdził że nie może jej zostawić. Później urodziła mu jeszcze dwójkę jego dzieci. Do dzisiaj są szczęśliwa rodziną.
Nie mam pojęcia jak to zrobił że wytrzymał.
Ja bym nie dał rady.
  • Odpowiedz
@Likenavy a znam takie przypadki ;) mam dwie znajome , które wybitnie geny mają oo jakimś murzynie. Śląska rodzina . Urodzone w czasach kiedy murzyna w polsce można było spotkać tylko w ambasadzie Nigerii
  • Odpowiedz