Wpis z mikrobloga

Miraski, jestem w totalnej dupie, czuje się jak betacuck i nie wierzę w to, co właśnie #!$%@?ło się w moim życiu. 8 dni temu urodziła mi się córka i tak jak widzicie na zdjęciu - jest mulatem. Żona, której ufałem, której poświeciłem 10 lat swojego życia, zdradziła mnie z murzynem, który ją zalał i tak sobie żyłem w nieświadomośći przez 9 miesięcy, dzieląc z nią jedno łóżko, usługując i robiąc wszystko, aby przeszła ciąże jak najlepiej. Dopiero teraz to wszystko do mnie dochodzi, przez tydzień byłem pijany w trupa, wziąłem urlop w robocie i mieszkam chwilowo u rodziców, którzy też w to nie dowierzają. #!$%@?, czuje się jak gówno, totalnie poniżony. "Żona", bo jeszcze ją tak można nazwać (na dniach leci wniosek rozwodowy i juz wiem, ze będzie wojna), przeprasza, wydzwania, mówi, że zrobiła okropną rzecz, ale była wtedy pijana. Nosz #!$%@?, to wszystko brzmi jak nieśmieszny bait, ale niestety tym baitem nie jest.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #dzieci #dziecko #seks #zalesie #pomocy #rozwod #zdrada
chalwaklb - Miraski, jestem w totalnej dupie, czuje się jak betacuck i nie wierzę w t...

źródło: comment_1592732413xC2zFCB16dfbErnzvipUnH.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
Jeśli jesteś w stanie wybaczyć żonie powinniście odszukać ojca dziecka i przedstawić mu sprawę. Być może jest możliwość w jakiś sposób zawiązania relacji z biologicznym ojcem dziecka tak by pogodzić to, że ma dwóch ojców dzielących między siebie obowiązki ojcowstwa. Twoja żona dała plamę ale jak sam napisałeś poczuwa się do winy i uważa to co zrobiła za ogromny błąd.


@Phyrexia: To dziecko nie ma dwoch ojców. To jest dziecko tego
  • Odpowiedz
@chalwaklb: Bait czy nie bait odcinam się od tego. Widać liczyła na to że jednak będzie białe. Nie była pewna kto mógł być ojcem. Podjęła zajebiste ryzyko, które może się skończyć gorzej niż jakby się przyznała wcześniej. Ba napewno skończy się z większym hukiem niż jaby się rozstała wcześniej.

Idź do prawnika, psychologa i walczcie jak lwy oni Ci poradzą jak z tego wyjść finansowo i emocjonalnie. Baby nie mają skrupułów.
  • Odpowiedz
@chalwaklb: zadna baba nie zalozy nowo narodzonej córce niebieskiej #!$%@? kokardki. Te kolory są wlasnie po to, zeby wszyscy widdzieli czy ten kaszojad o mordzie kartofla to córka czy syn. Nawet zarzutki nie umiesz porządnej zrobić, żenujące.
  • Odpowiedz
Jeśli jesteś w stanie wybaczyć żonie powinniście odszukać ojca dziecka i przedstawić mu sprawę. Być może jest możliwość w jakiś sposób zawiązania relacji z biologicznym ojcem dziecka tak by pogodzić to, że ma dwóch ojców dzielących między siebie obowiązki ojcowstwa. Twoja żona dała plamę ale jak sam napisałeś poczuwa się do winy i uważa to co zrobiła za ogromny błąd.


@Phyrexia: No i to jest dopiero porządny bait.
  • Odpowiedz