Wpis z mikrobloga

Miraski, jestem w totalnej dupie, czuje się jak betacuck i nie wierzę w to, co właśnie #!$%@?ło się w moim życiu. 8 dni temu urodziła mi się córka i tak jak widzicie na zdjęciu - jest mulatem. Żona, której ufałem, której poświeciłem 10 lat swojego życia, zdradziła mnie z murzynem, który ją zalał i tak sobie żyłem w nieświadomośći przez 9 miesięcy, dzieląc z nią jedno łóżko, usługując i robiąc wszystko, aby przeszła ciąże jak najlepiej. Dopiero teraz to wszystko do mnie dochodzi, przez tydzień byłem pijany w trupa, wziąłem urlop w robocie i mieszkam chwilowo u rodziców, którzy też w to nie dowierzają. #!$%@?, czuje się jak gówno, totalnie poniżony. "Żona", bo jeszcze ją tak można nazwać (na dniach leci wniosek rozwodowy i juz wiem, ze będzie wojna), przeprasza, wydzwania, mówi, że zrobiła okropną rzecz, ale była wtedy pijana. Nosz #!$%@?, to wszystko brzmi jak nieśmieszny bait, ale niestety tym baitem nie jest.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #dzieci #dziecko #seks #zalesie #pomocy #rozwod #zdrada
chalwaklb - Miraski, jestem w totalnej dupie, czuje się jak betacuck i nie wierzę w t...

źródło: comment_1592732413xC2zFCB16dfbErnzvipUnH.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
Mam taki zamiar, muszę się najpierw ogarnąć, bo przez tydzień wypiłem tyle wódy ile chyba przez całe życie do tego momentu


@chalwaklb: gratuluje ogarniecia. Tydzien cugu wódki ale miedzyczasie zwiedziles gory, troche na gieldzie ogarnianiałes, sesja w fife i szukanie nowego telefonu
Calkiem lekko zniosłes ta wiadomość
  • Odpowiedz
@chalwaklb czyli zaakceptowałes i już chrzest #!$%@?? Przyjrzyj się ubranku ( ͡º ͜ʖ͡º) kopiując zdjęcie z neta mógłbyś troszkę bardziej się postarać o tego baita ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zrobić krzywdę dziecku i je porzucić tylko dlatego że męskie ego stoi na drodze?


@Phyrexia: Jakie męskie ego? Normalny człowiek nie będzie się męczył dla obcego dziecka, które przy okazji może stać się obiektem nienawiści. Poza tym nie można porzucić czegoś co do ciebie nie należy.
  • Odpowiedz
@dr3vil: Jest mężem kobiety, która je urodziła czyli prawnie jego ojcem. Porzuca żonę z powodu tego, że go zdradziła pod wpływem alkoholu, po 10 latach związku, a argumentujesz zasadność takiej decyzji tym, że dziecko "przy okazji może stać się obiektem nienawiści". Czy już nie stało się obiektem nienawiści ze strony własnego ojca? Prawnie to jego ojciec i mówiąc inaczej kłócisz się z Kodeksem rodzinnym i opiekuńczym, a konkretnie jego art. 72.
  • Odpowiedz
Zrobić krzywdę dziecku i je porzucić tylko dlatego że męskie ego stoi na drodze


@Phyrexia: Zniszczyć mężowi życie i zrobić krzywdę dziecku tylko dlatego, że chcica p0lki stanęła na drodze. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Mieszkasz w Polsce? Gdzie ona tam murzyna znalazła? 3m się!

@ashmedai:

W Polsce mialem sasiadke. Wies zabita dechami, lata jeszcze 90te, a ona sie dorobila 3 mulatow z przynajmniej dwoch roznych ojcow. Oczywiscie, dredy na glowie, itp jakby same dzieciaki nie wystarczaly jej do podtrzymania image'u.
W kazdym razie, dla chcacego nie ma nic trudnego.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: UUU mamy tutaj trola XD.

Wiadomo że to bait, ale jeśli rzeczywiście wystąpiłaby taka sytuacja to koleś miałby schować jaja w dupę i szukać prawdziwego ojca dindu :). Może wspólnie z biologicznym tatusiem będzie chodzić na spacerki( ͡° ͜ʖ ͡°).

Życie to nie film misiu o małym rozumku. Tutaj nie będzie szczęśliwego zakończenia. Koleś jeśli zostanie, będzie upokorzony do końca swoich dni w każdym aspekcie swojego
  • Odpowiedz
@Phyrexia: To co jest wg Ciebie wystarczającym powodem, do zostawienia tej kobiety, jeśli nie zdrada? Co gorszego musialaby zrobić? Prawie go zabic? To ona skrzywdziła to dziecko, bo skazało je na życie w niepełnej rodzinie. Jej mąż jest tylko jej ofiarą, i nie ma żadnych powinności wobec nieswojego dziecka.
  • Odpowiedz
Prawnie to jego ojciec i mówiąc inaczej kłócisz się z Kodeksem rodzinnym i opiekuńczym, a konkretnie jego art. 72.


@Phyrexia: Mężczyzna ma prawo zaprzeczyć ojcostwu przez pół roku od kiedy dowiedział się o dziecku. "Ojciec dziecka może wytoczyć powództwo o zaprzeczenie ojcostwa w ciągu sześciu miesięcy od dnia, w którym dowiedział się o urodzeniu dziecka przez żonę, nie później jednak niż do osiągnięcia przez dziecko pełnoletniości."

https://www.infor.pl/prawo/alimenty/ustalenie-ojcostwa/686381,Ustalenie-ojcostwa.html
  • Odpowiedz