Wpis z mikrobloga

Ostatnio ktoś wrzucał swoje wyliczenia dot. kosztów życia w małym mieście.
Dzisiaj mamy rodzinę 2+2 w Warszawie. To są koszty stałe, nie obejmują rzeczy typu jedzenie, ubrania, chemia, kosmetyki czy szeroko pojęta rozrywka. Życie jest na zadowalającym poziomie, ale dopiero teraz jak zrobiłem tą kalkulację i zebrałem wszystko do kupy to dotarło do mnie jak drogie jest życie....
Ciekawi mnie jak inni w dużych miastach?

#jaktoogarnac #warszawa #rodzina #oswiadczenie #pieniadze #
Pobierz
źródło: comment_XNVy32G1G8IlQnVzSdu53bjgknnUz43M.jpg
  • 468
@graf_zero: i własnościowym mieszkaniem.

50 zł to kwota jaką przelewam na konto bombelka co miesiąc, kartę i danę do konta otrzyma.. zobaczymy jak skończy 18 lat albo studia, zobaczymy jak życie się potoczy.

500 plus odkładamy w całości na wspólne konto oszczędnościowe naszej rodziny, nie stricte bombelka.

miesięcznie odkładamy min. 2500 zł
autem 20 minut plus komfort, który nie ma ceny


@Kogutt: no ma 2650pln + ubezpieczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją drogą ile ty jezdzisz miesiecznie albo czym ze 800zł przepalasz? ja sie w 300 zamykam a jeżdżę codziennie 2l dieslem.

@roszej: Zobacz na najbardziej plusowane komentarze. Co z tego, że rata to 3k, a leasing 2k? Z tego co widzę OP nie skarży się na zbyt wysokie wydatki. Jak dla mnie to są ok sumy, jeśli go stać, znam takich co na leasingi wydają 30k miesięcznie.
to za 2 auta. za moje 500 zł, żona to jakieś 300 zł


@Kogutt: xD dobra koniec tego baitowania. Też mam dwa auta, motocykl i kredyt na mieszkanie ale do głowy by mi nie przyszło żeby płakać z tego powodu na mirko że koszty życia za wysokie xD