Wpis z mikrobloga

@elady1989: Widać praca woźnej jest bardziej potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą czemu wspominają o tych zaraz po studiach? Wiem czemu. Bo reszta dostaje dodatki za lata.
No i nikt ich nie rozlicza z korepetycji, a to co najmniej 50 cebulonów za godzinę.
Zero doświadczenia i już by chcieli nie wiadomo ile zarabiać.
Oczywiście jak robol coś powie o podwyżce, to zamknij ryj tak działa
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że większość komentarzy w tym wątku pisze gówniarzeria co im się baba od pszyry uwzięła xD Jak zarobicie kiedyś swoje pierwsze pieniądze to zobaczycie ile włożycie w to wysiłku i jak zostanie to docenione przez pracodawcę. Nie macie nawet w tych swoich zakutych makówkach pojęcia ile nauczyciel musi się kształcić, w--------ć pieniędzy w edukację, a potem zwykły seba na magazynie z wykształceniem podstawowym dostanie i tak więcej.
  • Odpowiedz
@elady1989: ale nikt nauczycielowi nie każe pracować w zawodzie jeżeli nie podobają się zarobki a mają studia to niech szukają pracy gdzie indziej z wykształceniem będzie im łatwiej znaleźć jakąś ciekawą i dobrze płatną prace.
  • Odpowiedz
@Gaunter_o_Dim: W sedno, ktoś tutaj lekko u----l szara strefę zajęć dodatkowych tak lubiana przez nauczycieli. Szwagier jest nauczycielem i ma czas na zajmowanie się domem - tak tak, ogarnia więcej niż jego żona - i prace dodatkowa w gminie. Ale co roku jest lament, bo pensum, bo limit, bo brak perspektyw. W kolejnym wrześniu podczas tych płaczliwych wyznań zmienię temat i zapytam gdzie w tym roku jadą na zimowe wakacje
  • Odpowiedz
@poradnia_okultystyczna: coś ty... Chodzi o to że oni chcą teraz zarabiać jak lekarze. Ja wam powiem wprost WY NIE JESTEŚCIE POTRZEBNI uczniom - dziś jest internet i każde cokolwiek warte dziecko gdy się interesuje światem jest bardziej na czasie niżeli z waszymi p----------i o tym co byli w 64' czy 52' a każdy to ma w huju i do niczego to ma się nijak. Za korepetycje bierzecie 30-50 zł -
  • Odpowiedz
Płacz sobie bardziej, póki co to na stanowiska nauczycieli jest kilku kandydatów na jedno miejsce


@CzaryMarek: Możesz mi pokazać wiarygodne źródło takich wieści? Bo ja Ci mogę pokazać, że sytuacja jest właśnie odwrotna. Przykładowo brakuje nauczycieli informatyki, fizyki, matematyki, biologii, chemii i co najlepsze są spore braki do angielskiego (gdzie sporo osób kończy filologię i jakoś nie idzie w zawód nauczyciela).
  • Odpowiedz
@elady1989: że
@krzysiek944: nauczyciel powinien zarabiać wincy bo p--------y kurde co ty gadasz aż Bona wypuściłem na książkę z fizyki.
Słuchaj taka sprzątaczka bierze książkę i czyta gnojkom i tłumaczy na jutro to i to na pamięć. To trzeba studia kończyć do tego? Niech się biorą za sprzątanie bo jest bardziej sensowne skoro tak.
  • Odpowiedz