Wpis z mikrobloga

Byłby ktoś z was zainteresowany historią mojej prywatnej walki z depresją i nerwicą? Rzuciłem terapię i leczenie praktycznie na starcie. Z całego gówna wyszedłem praktycznie sam. Nie, nie zacząłem biegać. Nie piszę tego posta dla atencji i plusów, po prostu nie wiem czy warto spędzić kilka godzin i spisać to wszystko jak nikomu miałoby to się nie przydać.
#psychologia #psychiatria #depresja #nerwica #samobojstwo
  • 165
@Lissa: nikogo nie zachęcam do rzucenia terapii albo zaprzestania brania leków. wręcz przeciwnie. Zostałem sam bez leków i terapii na własne życzenie i był to błąd. Źle napisany główny post i muszę co chwila to tłumaczyć.
nikogo nie zachęcam do rzucenia terapii albo zaprzestania brania leków. wręcz przeciwnie. Zostałem sam bez leków i terapii na własne życzenie i był to błąd. Źle napisany główny post i muszę co chwila to tłumaczyć.


@mkoijmkoij:
LUDZIE POSŁUCHAJCIE MNIE UWAŻNIE
pisząc główny post nikogo nie namawiałem do rzucenia terapii lekami ani terapii ze specjalistą.
Myślałem o odzewie kilku osób max 20stu a nie #!$%@? połowy tysiąca użytkowników!
Dodatkowo presja, w większości komentarzy że ktoś się przeze mnie powiesi nie daje mi teraz spokojnie czegokolwiek napisać. Mam dwie strony A4 i jak to ma tak wyglądać, że ktoś sobie coś może zrobić to ja to #!$%@?ę.
TYM BARDZIEJ ŻE
@tylkoocosspytam: ale pieprzenie, że niby główny post źle napisałeś. Najpierw rzucasz hasło, że rzuciłeś na starcie, a potem gadanie o tym, że 9 miesięcy brałeś leki. A robienie teasera i pisanie, że nie robisz tego dla atencji i plusów to już w ogóle brak słów. Idź #!$%@? zarzutko.
@tylkoocosspytam: fajnie czasem poczytać, że komuś się coś udało i pomyśleć że ja też mogę, lubię czytać posty w których ktoś coś przezwycięża. Ale masz rację, nie pisz bo Cię tu zjedzą albo będą obwiniać o czyjeś choroby i śmierć, post nie warty niczego. Ludzie zapominają, że forum jest po to żeby rozmawiać. A jeżeli ktoś po przeczytaniu wpisu w internecie rezygnuje z leczenia czy tabletek i nie potrafi zrozumieć ich