@Misioo19: mozesz dać linka bezpośrednio do transmisji c+? Bo u mnie odwrotnie, płatność pobrało a gali oglądać nie mogę, nie mam guzika oglądaj xD Może jak wkleje to pyknie
@1zaq2xsw3cde4r: kibice się zlecieli na murawę i nie chcą się od 20 minut przesunąć nawet żeby piłkarze wyszli, najpierw spiker ich wyganiał, póżniej młyn krzycał "zejdzcie z murawy", potem krzyczeli "w---------ć" a jak nie podziałało to sami poszli ich poprzesuwać xD
#primemma