Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzień dobry Mirki i Mirabelki.
Jest 5:18, nie mogę spać, wiec stwierdziłam, że do Was napiszę.
Mój chłopak miał wczoraj okrągłe 27 urodziny. Powiedział, że nic nie chce, bo wszystko ma, a tak w ogóle nie lubi obchodzić urodzin. No ale stwierdziłam, No nie można tak, to są przecież urodziny i postanowiłam kupić dla niego stoliczek na komputer do salonu, o którym mówił już od jakiegoś czasu. Urodziny spędziliśmy na mieście w 2. Prezent został w domu, bo był za wielki. Po powrocie wręczyłam wielkie pudło. Byłam pewna, że mu się spodoba, podekscytowana patrzyłam jak otwiera paczkę…. Chłopak patrzy na mnie z kwaśna miną i dodaje: sobie to kupiłaś? Nie powiedział nawet dziękuję, czy cokolwiek więcej. Chyba spodziewał się czegoś droższego. Raczej oddam ten stolik do sklepu.
Niedawno zmarła bliska mi osoba, niebieski był wtedy na piwie z kolegami. Napisałam co się stało, a później zadzwoniłam do niego, bo potrzebowałam z kimś zamienić słowo (chciałam zająć czymś innym myśli). Nie chciałam niewiadomo czego, 5min rozmowy „co tam u niego”. Wiadomość odczytał, odrzucił moje połączenie i napisał: coś pilnego, bo siedzę na środku i nie chce mi sie wychodzić xD.
Chyba czas pomyśleć czy dalej chcę byc w takim związku.
Chciałam sie tylko wyżalić. Wstyd mi to opowiadać jakiekolwiek bliskiej mi osobie.
Możecie mnie zjechać, bo jestem różowy, w końcu jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Mój chłopak też tu jest.
#zalesie #zwiazki




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: Chłop ci mówi, że niczego nie chce, ty mu i tak kupujesz, a czyja wina? Oczywiście, że faceta XD
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 212
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ;( Pat pat, faceci ale i baby to czasem #!$%@?. A na pewno niebieskim często brak empatii. Tak czy inaczej słabe zachowanie.
Ja mam zupełnie różne "języki miłości" niż moja żona i w takich sytuacjach nie jest czasem łatwo się dogadywać np w kwestii urodzin.
  • Odpowiedz
  • 601
@mirko_anonim

Przecież ci chłop mówił że nic nie chce, na #!$%@? próbujesz kogokolwiek uszczęśliwiać na siłę? Jakby chciał te "zajebiste biureczko" to by je sobie sam kupił.

Musisz zrozumieć że facet to nie baba, jak mówi że nic nie chce to #!$%@? nic nie chce i nie oczekuje że zrobisz mu niespodziankę.

Dostałaś jasne hasło, nic nie kupuj, wszystko jest, na kiego #!$%@? wychodzisz przed szereg? Sam bym się na to #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak mnie wku.., jak baba nie słucha tego co się do niej mówi a potem ma pretensje bo ona się starała! Powinna się starać słuchać to nie byłoby tematu.

A ten umarlak to bliska osoba Twojego faceta czy Twoja ? Bo jak Twoja to przecież to nie jego sprawa, szkoda w chu… i tyle, o czym tu gadać czy się rozczulać, ludzie umierają a jak umrą to już nie żyją
  • Odpowiedz
  • 223
@Notabene Prawda ale minimum kultury by nakazywało chociaż udawać że się cieszy i docenia. Ciągle tu narzekacie na roszczeniowe księżniczki a jak kobieta sama wyjdzie z inicjatywą to też źle xD Że jej się chciało w ogóle dupę ruszyć to jest green flag i to duży
  • Odpowiedz
@onepnch Ziomuś nie "narzekacie", tu nie ma żadnej kobiety, ten wysryw jest napisany jak typowy bait. Zresztą, wykop jest takim memem że na anonimowych 99.9% pytań to baity.
  • Odpowiedz
Możecie mnie zjechać, bo jestem różowy, w końcu jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Mój chłopak też tu jest.


@mirko_anonim: to apeluję do niego, żeby dał sobie spokój z typiarą, która go nie słucha i oczekuje wdzięczności za swoje niezrozumiałe zachowania, ma problemy z komunikacją (przyszła się wyżalić na portal ze śmiesznymi obrazkami i zagrozić, że chce się zastanowić, czy chce być dalej w takim związku xDDDDD)

Powiedział, że nic nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja #!$%@?, dlaczego laski są z takimi typami i się starają i w ogóle. Ja zawsze pomocny, zawsze pierwsze co to myślałem o swojej partnerce, różne fikołki robiłem w nagłych sytuacjach i jak mi się noga powinęła (choroba) to mnie laska kopie w dupę bez żadnej pomocy i wsparcia. Było pięknie i wspaniałe jak jej się krzywda działa, a ja jej pomagałem, a jak ja potrzebowałem raz pomocy i wsparcia to
  • Odpowiedz
  • 6
@mirko_anonim jak chłop nic nie chce a chcesz już koniecznie coś kupić to może jakieś piwa craftowe jak lubi piwo albo inny alkohol a nie stolik gdzie to sprawa indywidualna....
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nieczuły $$$, bez empatii. Widać że jesteś osobą która myśli o drugim człowieku i potrzebuje zrozumienia i ciepła.
Porozmawiaj z nim i przedstaw swoje oczekiwania co do wsparcia i reguł zwiazku.
Jeżeli to nie pomoże...
W życiu będą cięższe sytuacje i ...
  • Odpowiedz
@Notabene: o nieee, zakladanie ze 100% facetow jest taka sama, wszyscy analityczni i zachowujący się ZAWSZE logicznie i nigdy nie ma żadnych niedomówień, znają i rozumieją swoje potrzeby i jasno i klarowanie wyrażają oczekiwania. Wszyscy. MHM. To rozumiem, ze moj ex, ktoremy jak mial urodziny w poniedzialek, to w sobote zorganizowalam ognisko na plazy i dalam prezent i spytalam, czy w poniedzialek w dniu urodzin cos by chcial to powiedzial, ze
  • Odpowiedz