Wpis z mikrobloga

Nie polecam na Allegro konta użytkownika „sklep_oneplus”, którzy mają czelność zwać się oficjalnym dystrybutorem marki OnePlus w Polsce. Otóż z okazji black friday zakupiłem telefon OnePlus 7 Pro za 2464,15 zł. Cena niższa od rynkowej, ale chyba o to właśnie chodzi w black friday. Przeczytajcie oświadczenie otrzymane przez wszystkich użytkowników Allegro, którzy zakupili powyższy telefon. Mi żenadometr #!$%@?ło poza skalę. Takie są realia black friday w kraju z dukty i lepianki z wiecie czego. Mogłem kupić telefon z oficjalnej strony za niewiele więcej. Teraz mam zamrożone pieniądze, zepsuty humor i brak telefonu, na który polowałem przez cały black week.

#oneplus #afera #blackfriday #blackfrajer #allegro #januszebiznesu
Pobierz light3n - Nie polecam na Allegro konta użytkownika „sklep_oneplus”, którzy mają czeln...
źródło: comment_hgkqlJQqqeswhI9wnrpel7CSJDOnD6F3.jpg
  • 270
@light3n: gdyby jeszcze oferowali jakieś zadośćuczynienie w zamian za swój błąd to bym odstąpił od umowy ale to co oni robią to jawne lecenie w #!$%@?. Wystawiają towar, którego nie mają licząc nie wiadomo na co a potem wymyślają jakieś kruczki prawne i kocopoły o błędzie w systemie aukcyjnym, czyli nie sprzedamy panu telefonu po wystawionej cenie i co nam pan zrobisz. Nie tak się traktuje klientów @NTT_System
@light3n: Bo jak stażysta zapytał sie jaka tam ma być cena na ten cały blek frajdej to mu powiedzieli 15% a że to stażysta był to głupi pomyślał, że ceny to się obniża a nie podwyższa na wyprzedaż i im narobił problemów.

No bo jak to tak, zmiana ceny o 15%? W doł? Na wyprzedaż? Kto tak robi, chyba ktoś bez doświadczenia życiowego.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobiście nie ścigałbym takiego sprzedawcy.

Bo nie uważam za etycznie właściwe zmuszanie do realizacji umowy kogoś kto uważa tą umowę za krzywdzącą dla niego., albo za zawartą w błędzie.


@graf_zero: Przepraszam kolego ale możesz mi wyjaśnić takie stanowisko? Skoro nie ma towaru albo nie zarobi (,jak to ująłeś: "umowa jest krzywdząca") to po ki #!$%@? wystawia go w ogóle na sprzedaż?! Tym bardziej, że jak wykazano ten "błąd" to nie sprzedaż
@light3n: #!$%@?ło ich. 15% i to jeszcze w black friday na pewno nie da im szans utrzymania tego stanowiska w sądzie. Ciśnij ich by wysłali telefon. Zawarłeś prawnie wiążącą umowę a ci się wykręcają jakby wystawili telefon po 24,64. Sprzedający nie ma prawa ot tak się wycofywać uznając, że jest za tanio, a 15% taniej w black friday to ni cholera nie jest istotny błąd.