Wpis z mikrobloga

Nie polecam na Allegro konta użytkownika „sklep_oneplus”, którzy mają czelność zwać się oficjalnym dystrybutorem marki OnePlus w Polsce. Otóż z okazji black friday zakupiłem telefon OnePlus 7 Pro za 2464,15 zł. Cena niższa od rynkowej, ale chyba o to właśnie chodzi w black friday. Przeczytajcie oświadczenie otrzymane przez wszystkich użytkowników Allegro, którzy zakupili powyższy telefon. Mi żenadometr #!$%@?ło poza skalę. Takie są realia black friday w kraju z dukty i lepianki z wiecie czego. Mogłem kupić telefon z oficjalnej strony za niewiele więcej. Teraz mam zamrożone pieniądze, zepsuty humor i brak telefonu, na który polowałem przez cały black week.

#oneplus #afera #blackfriday #blackfrajer #allegro #januszebiznesu
light3n - Nie polecam na Allegro konta użytkownika „sklep_oneplus”, którzy mają czeln...

źródło: comment_hgkqlJQqqeswhI9wnrpel7CSJDOnD6F3.jpg

Pobierz
  • 270
@light3n: Nie daj sie, kiedyś istniało orzecznictwo wskazujące na to, że istotą platform aukcyjnych jak Allegro jest dokonywanie zakupu po cenach niższych [czasami nawet znacznie] od zwyczajnych i nie mogłeś mieć jakiejkowliek świadomości, iż był to błąd, a co za tym idzie sprzedawca nie może się na niego powoływać (bo musiałbyś go w niego wprowadzić, bądź być świadomym błędu).

A sprawa była o wiele grubsza bo chodziło raz o jakaś maszyne