Wpis z mikrobloga

Nie polecam na Allegro konta użytkownika „sklep_oneplus”, którzy mają czelność zwać się oficjalnym dystrybutorem marki OnePlus w Polsce. Otóż z okazji black friday zakupiłem telefon OnePlus 7 Pro za 2464,15 zł. Cena niższa od rynkowej, ale chyba o to właśnie chodzi w black friday. Przeczytajcie oświadczenie otrzymane przez wszystkich użytkowników Allegro, którzy zakupili powyższy telefon. Mi żenadometr #!$%@?ło poza skalę. Takie są realia black friday w kraju z dukty i lepianki z wiecie czego. Mogłem kupić telefon z oficjalnej strony za niewiele więcej. Teraz mam zamrożone pieniądze, zepsuty humor i brak telefonu, na który polowałem przez cały black week.

#oneplus #afera #blackfriday #blackfrajer #allegro #januszebiznesu
Pobierz light3n - Nie polecam na Allegro konta użytkownika „sklep_oneplus”, którzy mają czeln...
źródło: comment_hgkqlJQqqeswhI9wnrpel7CSJDOnD6F3.jpg
  • 270
@light3n: Pociesz się faktem, że już wiesz żeby tego ścierwa nie kupować, bo jak się zepsuje to znów wróci do tych samych ludzi z "oficjalnej dystrybucji". Weź se kup Motorolle albo LG a nie jakieś chińskie gówno bez wsparcia.
Sam przerabiałem "chinczyki" Wszystkie się zepsuły po roku bez większej informacji jak i dlaczego. "przypadek ?..."
"Ale z drugiej strony - jak sprzedało się na allegro np. 300 sztuk, a oni mają 30, i w dodatku nie są w stanie "NA DZIŚ" ściągnąc brakujących 270 aby zaspokoić oczekiwania klientów, to co mają zrobić? "


@graf_zero: Czytać regulamin portalu aukcyjnego, który mówi o konieczności posiadania przedmiotu sprzedawanego/sprzedawaniu go w przedsprzedaży. W końcu sami wymagają od klientów "czytania między wierszami". Od nich wymagam tylko umiejętności czytania...
Tylko x-kom ma w regulaminie klauzulę która chroni ich przed błędami cenowym i bugami. Oni Ci nie sprzedają towaru, tylko oferta stanowi zaproszenie do zawarcia transakcji czy jakoś tak. Na Allegro tak nie ma i tu NTT powinno skleic dupe i wydać towar. W ogóle to wiecej na tym stracą niż te parę złotych o wizerunek troche trudniej odbudować, niż odrobić hajs.


@franaa: byc moze jest jak piszesz. nie sprawdzałem tego.