Wpis z mikrobloga

Jazda, ostatnia fala dynamic effort lower dzisiaj wypadła, nagrałem jedną serię siadów i ciągów. Siady poszły tak sobie, ciąg natomiast banał, nic to nie ważyło. Niestety telefon mi gubi ostrość, no cóż, coś tam widać :)

SSB box squat + chains ~245kg 5x5
Deadlift + bands ~250kg 10x1
SSB hise shrugs 3xAMRAP - 150kg 51r/32r/26r
Reverse hypers 3x15
DB side bends 3x15

Plecy jeszcze obolałe po 10x10 w wiosłowaniu ze środy... a dzisiaj upper back został dobity SSB hise shrugs, wyszło 16ton objętości, jutro tego pożałuję bo nawet szyją nie będę mógł ruszać lol.

Reverse hypers + db side bends to jest masakryczne połączenie, core po tym jest zupełnie zniszczony.

Widać też że przyłożenie się do asyst procentuje, bo napuchnięty jestem cały czas, ale katuje izolacje naprawdę mocno, a mam w planach dalsze podkręcenie objętości. Ostatnio trochę treningów mi powypadało, plan się się mocno rozjechał, więc już okazji na test 1RM siadu w tym roku nie będzie, ale myślę że będę atakował 1RM w ciągu i wyciskaniu

#strongaf . #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport
IntruderXXL - Jazda, ostatnia fala dynamic effort lower dzisiaj wypadła, nagrałem jed...
  • 24
siema byku. Chwaliłem się kiedyś podstawowymi badaniami typu cholesterol, wątroba, cukier itp.?


@alegoraco: Nie

Plecy tak ogromne że tone koksu można za nimi ukryć


W końcu najważniejsza (po brzuchu) partia :) Silne plecy = silny osobnik. Jak już wielokrotnie pisałem, plecy trzeba przy każdej okazji katować, nie da się ich zajechać (wyjątek dół pleców)
@IntruderXXL: wyglądasz jak kupa gówna stary. Przewiduję zawał przez 40stką. Szybko się posypiesz od takiej ilości sterydów i #!$%@? takich ciężarów. Zapoznaj się z historią agresywnego wojtka z kfd, albo vadima z forum animalpaka (byłego). Szybko się kończą takie świniaki jak ty
wyglądasz jak kupa gówna stary. Przewiduję zawał przez 40stką. Szybko się posypiesz od takiej ilości sterydów i #!$%@? takich ciężarów. Zapoznaj się z historią agresywnego wojtka z kfd, albo vadima z forum animalpaka (byłego). Szybko się kończą takie świniaki jak ty


@sralpies: Spokojnie nie martw się... jeszcze przytyje. Wyniki też zwiększę póki co siad 350kg, wyciskanie 215kg, ciąg 330kg :)

A co do sterydów... jeszcze nic nie brałem, wierz lub nie
@IntruderXXL: spoko, #!$%@? dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dupie to mam, chcę tylko żebyś wiedział, że JA wiem. Siedzę w temacie ponad 10 lat i takich opasłych nasterydowanych tuczników jak ty widziałem już dziesiątki, jak się sypało zdrowie i kończyła się kariera, albo uszkodzeniem serca, albo wątroby, albo nerek zazwyczaj.
Rób co uważasz za słuszne ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ten wielki
spoko, #!$%@? dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dupie to mam, chcę tylko żebyś wiedział, że JA wiem. Siedzę w temacie ponad 10 lat


@sralpies: Stary siedź sobie w temacie i 20lat. Nie zmieni to FAKTU że jestem naturalem, i powiem więcej, prawdziwym naturalem, czystym lifetime. Robię wyniki większe niż ludzie na wagonie koksu i nie ukrywam że czuje się z tym zajebiście a to są dopiero
@IntruderXXL: dla mnie możesz i #!$%@?ć pół tony naturalnie tylko co z tego jak wyglądasz jak obrzydliwa i opasła świnia? Co ci #!$%@? z tej siły synu? Że wtargasz na 4 piętro fortepian? Czy weźmiesz dwie reklamówki z biedry więcej na raz z bagażnika?
#!$%@? ci z tej siły i takie są fakty. A stawy za kilka lat będziesz miał tak #!$%@?, że do wstania z łóżka będziesz potrzebował garści tabletek
dla mnie możesz i #!$%@?ć pół tony naturalnie tylko co z tego jak wyglądasz jak obrzydliwa i opasła świnia?


@sralpies: Ale to ja tobie mam się podobać? Co mnie obchodzi jak dla Ciebie wyglądam...

Co ci #!$%@? z tej siły synu?


Pasja mówi Ci to coś? Niektórzy mają jakieś cele i ambicje... inni chcą tylko żreć... no cóż.

Robię to tylko i wyłącznie dla siebie, dla sprawdzenia jak silny mogę zostać...