Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: no tyle ze p0lka ma racje xD jesli zaplacila za 2 miejsca to ma pelne prawo ich uzywac i nikt nie moze sie jej tam #!$%@?. powinna pojsc do konduktora i by bylo po problemie
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ty oskarek 30 na karku dziecko, bemke ponoc nowa kupowales. Wytlumacz mi skad bierzesz jakies nastoletnie przychlasty do postowania na wypoka bo to mi wyglada na jakis fetysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O, czyli wykop już jest za poprawnością polityczną i przeciwko nieskrępowanej swobodzie wypowiedzi.
Gdyby podobna afera zdarzyła się na Zachodzie i dotyczyła jakiegoś białego hetero-ziomeczka ( najlepiej programisty-samouka z ubogiej rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)), który by #!$%@?ł na to, że np. Turcy zaczęli mu się modlić w tramwaju albo powiedzmy jakieś feministyczne translesby zrobiły manifę w przedziale, a potem przez swoje wypowiedzi doznał kłopotów w pracy czy
bekazwypoku - O, czyli wykop już jest za poprawnością polityczną i przeciwko nieskręp...

źródło: comment_GbIDN7o4c9YeZOQ5t5I2iQhaoP2NsacJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bordomir: ok zgadzam sie ze wolnosc slowa i nie powinno sie karac za to instytucjonalnie. wolnosc slowa ponad wszystko. natomiast nie oznacza to ze laska nie moze sie nadziac na ostracyzm spoleczny. do czasu kiedy komunistyczne scierwo zajelo palace w 45 roku , ostracyzm byl bardzo skuteczna bronia spoleczna w takich sytuacjach. JAlowiecki wspominal w swoich pamietnikach, ze w sprawach honorowych spotykano sie na specjalnych zebraniach i ustalano , ze
  • Odpowiedz
@Rarcin_Mogala: nie bialorycerze ziomek bo kolo #!$%@? mi lata ze to laska jest. Po pierwszym filmiki też się #!$%@?łem, ale jak obejrzałem te przeprosiny to się trochę zreflektowałem bo sam wiem jakie wysrywy czasem wrzucam na relacje XD. Co prawda nikogo nie obrażam, ewentualnie siebie xd. Konkludując #!$%@? mnie to boli, staram się być obiektywny i nie wydawać wyroków na czlowieka którego nie znam po filmiku w internecie lol
  • Odpowiedz