Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Oskarek89: Eh, z jednej strony szkalowanie grubych bab z wielkimi walizami w pociągu, a z drugiej to rozpuszczona bananowa #!$%@?, która myśli, że coś znaczy i do tego pewnie z prywatnej uczelni... Ciężki wybór.
  • Odpowiedz
Współczesna technologia łamie idiotom życia.
Kiedyś pobluzgałąby do koleżanki i na tym by się skończyło.
Dzisiaj wypuściła swoje wysrywy w świat i za chwilę będzie szukać pracy w biedronce zamiast dalej uczyć się na lekarza.
Brawo, i oby tak dalej.
  • Odpowiedz
Nie można poza uniwersytetem złamać norm, zasad współżycia i zwyczajów uniwersyteckich


@Bordomir: Będąc studentem reprezentuje uczelnie na zewnątrz, a przy inauguracji ślubuje godnie i z honorem ją reprezentować. Jej "zamknięty żart" opublikowała na ogólnodostępnym medium społecznościowym.
  • Odpowiedz
student nie reprezentuje uczelni na zewnątrz w czasie wolnym od zajęć, mylisz studia ze służbą w formacjach mundurowych czy piastowaniem urzędów.


@Bordomir: Na prawdę próg uczelni ma zwalniać dorosłego człowieka z rozumu i godności człowieka?
Jeśli jesteś studentem, to zajrzyj do Kodeksu Etyki Studenta swojej uczelni.
  • Odpowiedz
@Zajcu94:

Zachowywanie się jak człowiek, nie zwierzę, to służba?

Nie, to jej prywatna anegdotka, którą podzieliła się ze znajomymi. W dupie mam to co ludzie publikują w mediach społecznościowych, jest to tożsame z mówieniem czegoś na ulicy czy w placu w centrum miasta. Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś wyrzucił ze studiów idiotów, którzy agitują codziennie na patelni czy to wyzywając PiS czy PO. Nie wiem więc do czego się odnosisz,
  • Odpowiedz
@Wulfee: Nie jestem studentem, a ona z tego progu uczelni WYSZŁA. Idąc Twoim tokiem rozumowania nie wolno opowiadać rasistowskich żartów na piwie w studenckim pubie, BA, przeklinać na takim piwie nie wolno - może nawet picie alkoholu godzi w godność studenta?

STUDENT NIE PRZEBYWAJĄCY NA UNIWERSYTECIE NIE MUSI MÓWIĆ DZIEŃ DOBRY PANIE PROFESORZE, NIE MUSI BYĆ KULTULARNY, NIE MUSI MIEĆ JEDYNIE SŁUSZNYCH MYŚLI.
  • Odpowiedz