Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
Pobierz W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...
źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg
  • 352
moim zdaniem byłby mniej ogarniety gdyby czytał #!$%@? jakies regulaminy sklepów xD


@niepanimaju: Widocznie jesteś osobą typu ktoś kto licytuje na Allegro pudło po konsoli, bo myśli że trafił na okazję życia, a potem robi gównoburzę o to, że jak ktoś w ogóle śmie wystawiać samo pudło po konsoli zaznaczając że to samo pudło a konsoli nie sprzedajesz, wiedząc, że "PRZECIEŻ WSZYSCY BĘDĄ MYŚLELI ŻE TO KONSOLA."

( ͡° ͜
a gdybyś zamówił bez wniesienia to kurierowi do auta na pake trzeba wejść i samemu odebrać? XD


@Chcesz_Pomarancze: Jak coś jest ciężkie, to tak. Podsunie Ci i zgarniasz z brzegu. Kiedyś tak mi kurierka przywiozła hantle, i dzwoniła pytając czy bym zszedł bo ciężkie i chyba nie mogła podnieść sama. Podsunęła mi nie podnosząc, podpisałem odbiór, wziąłem paczkę i elo.
@Rimfire: to tak jakby isc do salonu pokazali ci samochod w najwyższej wersji idziesz kupic ten model i niewyjaśniaja ci ze ta skóra byla dodatkiem za 10k i ekran 20 calowy tez byl dodatkiem i panoramiczny dach tez.

polska niestety jest krajem w ktorym sie ciezko pracuje i placi za wszystko a jak cos chcesz to jestes januszem cwaniakiem. kasa na konto i sie nie znamy.

na szczescie sa takie rzeczy
@tajemniczygosc: Ktoś wkleił screena z zamówienia, gdzie jest napisane "transport z wniesieniem". OleOle przyznaje, że to transport z wniesieniem, tylko dostawca się pomylił. A Ty nadal nazywasz OPa idiotą, bo nie dokupił opcji "wniesienia", mimo że nigdzie się jej nie dało dokupić. Sam jesteś idiota panie @tajemniczygosc
Pobierz naprawtagi - @tajemniczygosc: Ktoś wkleił screena z zamówienia, gdzie jest napisane "...
źródło: comment_XBhdfYlUPQEmdXgLeChdSBVW2ABRp0HP.jpg
to tak jakby isc do salonu pokazali ci samochod w najwyższej wersji idziesz kupic ten model i niewyjaśniaja ci ze ta skóra byla dodatkiem za 10k i ekran 20 calowy tez byl dodatkiem i panoramiczny dach tez.


@niepanimaju: Nie, to kompletnie nie jest tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardziej jak iść do salonu, kupić samochód, i dziwić się, że sprzedawca nie zawiezie cię do domu, bo na
a Ty widocznie jestes osoba co lubi sie #!$%@? i czytac jakies opisy januszow zeby niezostac oszukanym xD moze jak kupujesz w jakims olx to warto byc czujnym ale nie w dużym sklepie.


@niepanimaju: Nie, jestem osobą, która kupuje świadomie, i nie zrzucającą na innych wyniku swojego niedopatrzenia. Jeśli kupuję coś dużego, to jestem świadomy, że kurier nie wniesie mi na któreś tam piętro bez windy np. lodówki, chyba że za
Ja po prostu oczekuję, że jak zamówię transport z wniesieniem, to otrzymam transport z wniesieniem, a nie trqnsport z rozładunkiem. Bez względu, czy jest to płatne, czy nie.


@Westfield: Ale otrzymałeś. Zamówiłeś z wniesieniem przed budynek, jak jest napisane na dołączonym przez Ciebie screenie, i wnieśli Ci przed budynek. XD

Akurat tak wyszło, że miałeś dobrą miejscówkę, to kurier nie musiał się namachać wnosząc przed budynek, bo przed nim zaparkował. Jak
@Westfield: To jeszcze ch.. Ja jakiś rok temu zamawiałem lodówkę side-by-side z opcją wniesienia. Sklep Saturn i dostawca Suus. Lodówka 120kg a oni puścili kierowcę samego. Przyjechał pod dom i odjechał. Po interwencji w sklepie zadzwonili, że następny transport będzie już ok. W ten sam dzień dzwoni typ, że on nie ma nikogo do pomocy i czy może jutro sam przyjechać. To mu mówię, że jest tylko żona a jak chce
Co się robi z towarem który przenosisz z busa pod drzwi domu jak nie wnosi?


@Shatter: No właśnie przenosi się, sam to naturalnie sformułowałeś, a potem wydziwiasz na siłę, bo masz chęć się #!$%@?ć. Albo można wynieść z dostawczaka przed klatkę.

Wnosi się coś do czegoś, do jakiegoś pomieszczenia, albo na jakiś określony teren, można wnieść do klatki, ale nie przed klatkę.

Napisałeś

Wnieść można na posesję.

i to również jest
@ghostek: Ło, to ja miałem podobnie.

Zamówiłem kuchenkę gazową. Sklep miał opcję wniesienia płatną dodatkowo, co wykupiłem, a gość do mnie dzwonił czy mogę mu pomóc wnieść. Skoro wykupiłem dodatkową opcję, to nie. On mi na to, że sam jedzie, także nie może wnieść. Zadzwoniłem do sklepu, przedstawiłem sprawę, i niedługo po tym gość dzwoni, że będę musiał poczekać bo musi zgarnąć kolegę. Jakoś tak chyba po piątej ale przyjechali i
@Rimfire: ziom, OleOle samo się przyznało do błędu i napisało, że miało być z wniesieniem do domu, ale Ty nadal się upierasz przy swoim. Transport z wniesieniem jasno sugeruje, że to jest wniesienie do domu, gdyby było "do pierwszych drzwi" to nikt by nie miał pretensji. To że jest "przed budynek" było napisane w innych miejscu, a samo wniesienie przed budynek brzmi dość abstrakcyjnie. Przed budynek to można coś przynieść albo