Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
  • Odpowiedz
A ja nie czytam każdego Twojego komentarza czy ogólnie każdego w tym wpisie bo jest ich tu za dużo.


@Cinkito: Przecież ten konkretny komentarz to była odpowiedź na Twój komentarz.

ale skoro kupuje coś z wniesieniem to powinni mu to wnieść do mieszkania, kropka. Później się dziwić, że ludzie mają paranoję jak chcą coś
  • Odpowiedz
Mordo od kiedy podwórko przed blokiem mieszkalnym będzie nazywane jego posesja? Pytam z ciekawości, bo ponad 20 lat mieszkam w bloku i nie wiedziałem, że to moja posesja ()


@OstryKrulAlbanii: Mordunio, przecież jest napisane wyraźnie, że "wniesienie przed budynek" także jakby była posesja to by na nią wniósł, a jak nie ma, no to przed budynkiem zostawia. pozdro600
  • Odpowiedz
Przecież ten konkretny komentarz to była odpowiedź na Twój komentarz.


@Rimfire: nie była. Chyba miała być, ale odpisałeś komu innemu:

@M_Szopen_TM: Mordeczko, ja się odnoszę konkretnie do zarzutu OPiego, że wniesienie to ma być zaniesienie do domu a nie jak on to określił wyładunek na chodnik przed domem

W tym rzecz, że we wpisie OP wkleił screena gdzie palcem pokazał, że wykupił "z wniesieniem przed budynek" i ogólnie cała awantura skupia się początkowo na tym, że on rozumie "wniesienie" jako do mieszkania, a jemu wyładowano przed domem. Natomiast wniesienie przed budynek to wniesienie na posesję, i termin został użyty prawidłowo. Do nieporozumienia pomiędzy tym co OleOle obiecało klientowi, a co firma kurierska oferuje się nie odnoszę, bo nie ma informacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Westfield: problem polega na tym, że to sklepy nas robią w ciula. Mam znajomego, który robi w kurierce i ich wewnętrzna umowa z dużą siecią AGD nie obejmuje wniesienia, mimo że klient za nie dopłaca płacąc za dostawę
  • Odpowiedz
@niepanimaju:

Jeśli chodzi o telewizory, to wnosimy do domu. Tutaj znjadziesz szczegóły: https://www.oleole.pl/cms/pomoc-cennik-uslug-dodatkowych.bhtml?sp=e13&oldPage=cennik_uslug. Po prostu coś poszło nie tak ze strony Dostawcy i jest nam naprawdę bardzo wstyd z tego powodu.

@Westfield: Odnaleźliśmy już Twój numer zamówienia, sprawdziliśmy wszystko i chcielibyśmy szczerze przeprosić za tę sytuację. To wynik przeoczenia Dostawcy, darmowe wniesienie obowiązywało dla tego zakupu.
Jest nam bardzo głupio,
  • Odpowiedz
nie była. Chyba miała być, ale odpisałeś komu innemu:


@Cinkito: A, faktycznie. Przepraszam.

Ale Ty nie czaisz, że on kupił telewizor gdzie było napisane, że kupuje "telewizor z wniesieniem", a to że to było wniesienie przed budynek to przeczytał dopiero w innym miejscu (czyli w tym regulaminie darmowego transportu widocznym na pierwszym zdjęciu) po fakcie?


@Cinkito: Czaję to. Z tym, że tę informację OP podał dopiero w którymś
  • Odpowiedz
ale co to kogo obchdozi skoro masz wyraźnie napisane że wnosi się przed budynek? Ma być dopisane "jak masz podwórko to na podwórko, a jak nie masz to do klatki"?


@Shatter: No i właśnie dlatego jest to zapis niejasny i kontrowersyjny, większość ludzi "wniesienie" traktuje jako "wniesienie na górę pod drzwi co najmniej".

Komunikat powinien być prosty i czytelny, a nie że przy zakupie głupiego sprzętu RTV musisz przeczytać kilka stron regulaminu jakiejś januszowej promocji. Nie wolno zatajać pewnych istotnych warunków danej promocji na jakimkolwiek etapie zamówienia. A to, czy transport jest z wniesieniem do mieszkania czy tylko na 1 piętro, jest dla niektórych klientów kluczowe, bo np. nie mogą dźwigać
  • Odpowiedz