Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Westfield: firmy często robią wałki żeby "zdobyć" jednorazowych klientów, na przykład sklep zegarekdlaciebie daje darmową dostawę zegarków, ale wysyła bez pudełek żeby zaoszczędzić i nigdzie o tym nie informuje (°°
  • Odpowiedz
@Westfield: Myślę, że nie byłoby problemem gdyby to był dom jednorodzinny, chłopaki dostali by na przysłowiowe piwo i wnieśli telewizor do salonu. Zabezpieczenie czyli to co jest napisane "przed budynek" jest dlatego, że ktoś mógłby chcieć, aby wnieść im ten budynek na 10 piętro bloku i tak dalej...mysle ze to tutaj z ich strony dali taką informacje między innymi. Ps: ostatnia pozycja powinna być pogrubiona chociaż.
  • Odpowiedz
ziom, OleOle samo się przyznało do błędu i napisało, że miało być z wniesieniem do domu, ale Ty nadal się upierasz przy swoim.


@M_Szopen_TM: Mordeczko, ja się odnoszę konkretnie do zarzutu OPiego, że wniesienie to ma być zaniesienie do domu a nie jak on to określił wyładunek na chodnik przed domem. Taką usługę ma wyszczególnioną na skrinie. To, że OleOle mu obiecało co innego to już sprawa do załatwienia pomiędzy
  • Odpowiedz
samo wniesienie przed budynek brzmi dość abstrakcyjnie. Przed budynek to można coś przynieść albo dostarczyć, a nie wnieść przed budynek.


@Cinkito: Znasz takie określenie jak "wnieść coś na posesję", mordo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Westfield: jak ktoś uważa to za dobrą informację to jest debilem i nie szanuje siebie, język polski jest bardzo precyzyjny i są w nim takie słowa jak wniesienie, zniesienie, doniesienie czy nawet najprościej dostarczenie, które znaczą zupełnie coś innego. Wniesienie przed budynek, a jak budynek byłby w dole to by wywalili na ulicy bo nie ma jak wnieść?
  • Odpowiedz
@Rimfire: a teren przed blokiem to posesja należąca do OPa? Każdy normalny człowiek kupując telewizor z wniesieniem będzie zakładał, że wniosą go do domu, ale musiał się znaleźć ktoś taki jak Ty kto będzie się upierał przy swoim. A to, że OleOle przyznało mu rację to widzę wygodnie ignorujesz.
  • Odpowiedz
@Rimfire: A ja nie czytam każdego Twojego komentarza czy ogólnie każdego w tym wpisie bo jest ich tu za dużo. Obszar przed blokiem to nie jest jego posesja, w tym przypadku dodatkowe pakiety to mogą być za montaż w domu czy inne pierdoły, ale skoro kupuje coś z wniesieniem to powinni mu to wnieść do mieszkania, kropka. Później się dziwić, że ludzie mają paranoję jak chcą coś kupić.
  • Odpowiedz