Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
  • Odpowiedz
@Westfield ja ostatnio meble z Agata meble, dostawa z DTS było z wniesieniem i ustawieniem (czyli pokazuje palcem gdzie ma postawić). Przyjeżdżają wniósł do korytarza i pyta gdzie to będzie, ja mówię tam na górę pokaże, a ten że oni nie wnoszą i jak dam na piwko to wniesie, pokazuje mu kartkę z zamówieniem które dał pisze jak byk, a on że to wszędzie pisze i to jest że za próg. Mówię
  • Odpowiedz
@Westfield: wprowadzanie w błąd, typowo. raz mialem tak ze byla sofa na 4 piętro. przyjeżdża jeden facet sam za #!$%@? by niewniosl. na szczescie nie były ciężkie, ale kartony 2x1,5 metra xD trzeba tępić takie sklepy co oferuja na stronce wszystko zajebiscie a potem zamawiają jakies januszowe firmy do tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Westfield: naród chłopów pańszczyźnianych xD
Jakbym przeczytał że z wniesieniem to bym myślał że z wniesieniem. #!$%@?, rozumiem że trzeba czytać umowy, ale to zakup telewizora a nie kredyt na 30 lat żeby każde zdanie interpretować i szukać kruczków
  • Odpowiedz
@Westfield: Masz rację, że się denerwujesz, bo IMO zostałeś wprowadzony w błąd.

Ja, mając do wyboru transport pod klatkę, albo taki z wniesieniem za 50 zł, zawsze brałem ten darmowy, a potem dawałem dostawcy do ręki 20 zł za wniesienie. Obie strony zawsze były zadowolone.
  • Odpowiedz
Cześć @Westfield, cześć Mirki,

Tutaj OleOle. Rozumiemy Twoje niezadowolenie sytuacją, która miała miejsce podczas realizacji zamówienia i jest nam z tego powodu szczerze przykro. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, dostawca prawdopodobnie popełnił błąd - telewizor powinien zostać wniesiony do mieszkania bez dodatkowych opłat. Bardzo zależy nam, żeby dokładniej zweryfikować i przeanalizować Twoją sprawę, żeby w przyszłości wyeliminować tego typu błędy oraz uprościć komunikację w ramach strony internetowej.

@Westfield - prosimy,
  • Odpowiedz
@Shatter: co ci do tego xD rozdzielczość jest, jak nie jestes jakims kinomanem to starczy w 100%. a i tak za 2 lata bedzie stary to sie #!$%@? i kupi nowy

@Shatter: no na posesje, a jego posesja jest mieszkanie a nie działka na ktorej jest blok xD
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: Chłopie, wniesienie to jest wniesienie, a "wniesienie przed budynek" to jest rozładunek. Mówisz jak jakaś cebula busiarska. Słowa mają swoje sematyczne znaczenie i #!$%@? januszów-przedsiębiorców tego nie zmieni.
@Westfield: Da się za to prawdziwe wniesienie dopłacić? ja bym dopłacił, wziął rachunek i domagał się zwrotu. #!$%@?ć oszustów UOKiKiem, sprawa jest wygrana, nie dość że oddadzą, to im jeszcze karę dojebią.
  • Odpowiedz
Cebulakiem? Problem w tym, że gdybym wiedział na czym polega ich trqnsport z wniesieniem, to bym sobie wniesienie ogarnął, albo wykupił podwójne wniesienie, ale z informacji podanej przy zamówieniu wynika, że sprzęt zostanie dostarczony i wniesiony. Skąd mogłem przypuszczać, że jest kilka rodzajów wzniesień?


@Westfield: z dupy #!$%@?. Też ostatnio zamawiałem telewizor i kupiłem usługe wniesienia, ani przez chwile nie miałem wątpliwości które wniesienie jest którym i zapłaciłem za to 50
  • Odpowiedz
@Esterhase: dokładnie "wniesienie przed budynek" xD rownie dobrze w restauracji mogliby napisac przygotowanie potrawy w garnku xD i przychodzi kelner z garnkiem i masz sobie sam nałożyć xD
@papierowy_ludzik: pierwsze zdjecie jeszcze ok ale to zdjecie emaila ewidentnie sugeruje ze z wniesieniem xD jak kupujesz telewizor nie za 20k to bie czytasz małych druczków. nawet jakbym przeczytał a pozniej zobaczył maila ze z wniesieniem to myślałbym ze wniosą. conajmniej bym
  • Odpowiedz