Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
Pobierz W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...
źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg
  • 352
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitan_BeniZ: jak tak przeglądałem ich stronę to nigdzie nie ma dodatkowej opcji wniesienia do mieszkania. Jest tylko wybór firmy dostarczającej i terminu z godziną. Trochę bezsensowne zagranie z tej firmy gdyż bardzo wiele z pocałowaniem rączki Ci sprzęt wniesie i umówmy się telewizor nie waży niesamowitych wartości.
jak tak przeglądałem ich stronę to nigdzie nie ma dodatkowej opcji wniesienia do mieszkania. Jest tylko wybór firmy dostarczającej i terminu z godziną. Trochę bezsensowne zagranie z tej firmy gdyż bardzo wiele z pocałowaniem rączki Ci sprzęt wniesie i umówmy się telewizor nie waży niesamowitych wartości.


@arcypatelniagrozy:
W koszyku:

Usługi Dodatkowe:

Pakiet START - wniesienie, przykręcenie podstawy, ustawienie we wskazanym miejscu

Cena - 49 zł
@Kapitan_BeniZ: są pewne utarte określenia, które jeżeli używasz a w rzeczywistości znaczą co innego oznaczają kłamstwo. Niezależnie od regulaminu. Jeżeli wchodzisz do sklepu i patrzysz na ceny to wiesz ze tyle zapłacisz. A potem przy kasie okazuje się że wszystkie ceny są bez vatu bo taki jest regulamin sklepu, w regulaminie jest napisane że podane ceny brutto to tak naprawdę netto.,to czujesz się wprowadzony w błąd. Jest to w jednym i
@Westfield: typowy wykop, OleOle ewidentnie robi #!$%@?ę z logiki, a i tak znajdzie się masa osób co ich broni i jeszcze atakuje Ciebie bo przecież było napisane nie wiadomo gdzie, że wniesienie to znaczy wniesienie przed budynek. A później się dziwić, że każdą pierdołę trzeba czytać bo firma sobie wymyśliła wniesienie przed budynek, co to w ogóle znaczy...
@Westfield dziwię się idiotycznym komentarzom. Zamówienie z wniesieniem też uwazałbym za wniesienie do mieszkania, po co w ogóle dodawać pozycję, wyrzut z paki auta, chyba logicznie że jak przywiózł to zostawi. Jest to oczywista chęć wprowadzenia w błąd klienta bo takich form w języku potocznym się nie używa i w sytuacji składania zamówienia są nielogiczne. Ale fakt że szukałbym haczyka bo wszystkie firmy które świadczą tego typu usługi rozróżnia wniesienie względu na