Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
  • Odpowiedz
@Westfield: #!$%@?. W Polsce korporacje ruchają nas jak polaków robaków i tak wytresowali swoje małpki, że część ludzi jeszcze tego broni. Jak czytam wielkimi literami napis "wniesienie za darmo" to domniemuje, że dany towar mi wniosą do mieszkania, a nie musze #!$%@? szukać haczyków, że wniesienie obejmuje jedynie wyładowanie z paki.

Bo co jakbym nie kliknął opcji wniesienie a zamówiłbym daną rzecz z dostawą? Typ podjechałby transporterem i kazał mi
  • Odpowiedz
@Westfield masz problem o to, że zamówiłeś tv z opcją wniesienia przed budynek, czytaj pod #!$%@? #!$%@? klatkę schodową, furtkę jak masz chałupę, proste, najlepiej idź do sądu z tym, #!$%@? problemow na siłę szukasz
  • Odpowiedz
Czaję to. Z tym, że tę informację OP podał dopiero w którymś tam komentarzu. Ja odpowiadam odnośnie jego zarzutu wobec kuriera, który miał napisane że wnosi przed budynek, a nie do mieszkania, i że niby to jest wprowadzanie w błąd.


@Rimfire: przecież masz to napisane w poście i pierwszym komentarzu od razu gdzie OP wrzucił zdjęcie zamówienia i regulaminu.
  • Odpowiedz
Bo co jakbym nie kliknął opcji wniesienie a zamówiłbym daną rzecz z dostawą? Typ podjechałby transporterem i kazał mi ściągac przedmiot z paki? #!$%@? polaki robaki.


@ShinpuTokubetsu: To by zatrzymał się na najbliższym posesji miejscu umożliwiającym parking. Czyli jeśli mieszkasz np. na osiedlu zamkniętym, to zatrzymałby się np. na parkingu obok, i powiedział że kurier z paczką do odebrania. Po czym by czekał aż zejdziesz.
  • Odpowiedz
no ale tam jest napisane w jednym zdaniu, a nie w regulaminie xD


@Shatter: Jest napisane dopiero, jak się wejdzie w szczegóły darmowej dostawy. Op o tym zapisie dowiedział się dopiero od kuriera, więc najwidoczniej nie było to nigdzie oznajmione w sposób jasny, gdy przechodził przez kolejne kroki zamówienia. Podejrzewam, że op nie jest jakimś totalnym analfabetą wtórnym, więc zapewne sporo ludzi się mogło na coś takiego łapać.

To nie
  • Odpowiedz
A ja mieszkam pod blokiem, gdzie można spokojnie podjechać pod brama, z resztą jak zdecydowana większość Polakow. I co w takim wypadku oznacza wniesienie?


@Westfield: To co zostało zrealizowane. Zostawili przed budynkiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@M_Osti Też się zdziwiłem, że już w tej cenie można mieć taki telewizor. Co prawda była to jakaś nocna przecena i kosztował chyba 1800 pierwotnie, ale to i tak tanio.
  • Odpowiedz
No i gdzie tam jest "wniesienie do mieszkania"? Jak byk stoi "wniesienie przed budynek".


@Rimfire: do Ciebie to naprawdę nie dociera? Zamówił telewizor z wniesieniem (czyli drugi screen). Przyjechali do niego, zostali przed blokiem i dopiero wtedy przeczytał to co masz na screenie numer 1.
  • Odpowiedz