Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
Ale nie nazywam tego wniesieniem ()


@Westfield: Mogą sobie to nazwać nawet wrzuceniem - nie czytasz warunków transportu? To twój problem, ale pisanie, że firma OleOle cie próbuje wydymać jest co najmniej żałosne. Warunki darmowego transportu są na stronie głównej - chciałeś przycebulić? To teraz sobie musisz dymać do mieszkania z wielkim pudłem.

Przy okazji, wołam @OleOlePL z nadzieją, że wyjasnią cebulaka.

Tutaj są dostępne warunki darmowej
@Westfield: No i teraz dowód na to, że jesteś biednym cebulakiem, który kręci aferę z dupy:

https://www.oleole.pl/cms/dostawa.bhtml

Ten rodzaj transportu przewidziany jest dla dostaw Towarów dużych, tj. pralek, lodówek, kuchni, zmywarek.

Podczas tej usługi transportowej, nasi dostawcy dostarczą zakupiony sprzęt przed budynek.



Jeśli chcesz, aby nasi dostawcy wnieśli i ustawili Towar we wskazanym przez Ciebie miejscu, wystarczy, że podczas składania zamówienia kupisz oferowaną przez nas Usługę Dodatkową „wniesienia Towaru” do mieszkania/lokalu.