Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło transport z wniesieniem: 0zl więc profit. No i dzwoni dostawca do żony i w rozmowie wyszło, że on nigdzie nie ma w zamówieniu darmowego wniesienia. Chwila, chwila, ale przecież wyraźnie stoi napisane. Żona otwiera szczegóły dostawy a tam dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak wniesienie przed budynek . W praktyce ogranicza się to do #!$%@? towaru z busa na chodnik. No #!$%@? by ich...
#oleole
#januszebiznesu
#gownowpis
W.....d - Mirki, zamówiłem ostatnio telewizor. Na zamówieniu od razu wyskoczyło trans...

źródło: comment_Gq5M4OvPlFGeOuY8qMNLAwdUQpWgOQIr.jpg

Pobierz
  • 352
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Westfield: ale to jest czytanie ze zrozumieniem. Jest wyraźnie napisane "wniesienie PRZED budynek". Nie do budynku, nie do mieszkania. Przed budynek.
  • Odpowiedz
  • 1152
@struga Ale spójrz na drugie zdjęcie - taką informację otrzymałem razem z zamowieniem. Poza tym nie sądzisz, że określenie "wniesienie przed budynek", to swego rodzaju nadużycie słowa "wniesienie"?
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: Nie, to Ty nie znasz języka polskiego.
Za SJP:
«niosąc, umieścić kogoś lub coś w środku czegoś»
«niosąc, umieścić kogoś lub coś wyżej albo na wierzchu czegoś»
Czy według Ciebie wystawienie telewizora na chodnik spełnia którąś z tych definicji? Według mnie nie i @Westfield ma rację, że słowo wniesienie jest "nadużyte".
  • Odpowiedz
W takim razie powiedz mi, jak miałaby wyglądać dostawa bez opcji wniesienia przed budynek? Miałbym sam rozładować busa?


@Westfield: Tak jak z meblami i samym transportem. Przyjeżdża BUS i sam go sobie rozładowujesz. Cebulisz na transporcie? To #!$%@? sam.
  • Odpowiedz
Ale nie nazywam tego wniesieniem ()


@Westfield: Mogą sobie to nazwać nawet wrzuceniem - nie czytasz warunków transportu? To twój problem, ale pisanie, że firma OleOle cie próbuje wydymać jest co najmniej żałosne. Warunki darmowego transportu są na stronie głównej - chciałeś przycebulić? To teraz sobie musisz dymać do mieszkania z wielkim pudłem.

Przy okazji, wołam @OleOlePL z nadzieją, że wyjasnią cebulaka.

Tutaj są dostępne warunki darmowej
  • Odpowiedz
@Westfield: No i teraz dowód na to, że jesteś biednym cebulakiem, który kręci aferę z dupy:

https://www.oleole.pl/cms/dostawa.bhtml

Ten rodzaj transportu przewidziany jest dla dostaw Towarów dużych, tj. pralek, lodówek, kuchni, zmywarek.

Podczas tej usługi transportowej, nasi dostawcy dostarczą zakupiony sprzęt przed budynek.



Jeśli chcesz, aby nasi dostawcy wnieśli i ustawili Towar we wskazanym przez Ciebie miejscu, wystarczy, że podczas składania zamówienia kupisz oferowaną przez nas Usługę Dodatkową „wniesienia Towaru” do mieszkania/lokalu.
  • Odpowiedz
@Krisskow: Sruokik. Ziomek jest cebulakiem:

Jeśli chcesz, aby nasi dostawcy wnieśli i ustawili Towar we wskazanym przez Ciebie miejscu, wystarczy, że podczas składania zamówienia kupisz oferowaną przez nas Usługę Dodatkową „wniesienia Towaru” do mieszkania/lokalu.
  • Odpowiedz
@Westfield: nie wiem co ty się tak dziwisz czytasz jedno zdanie i oczekujesz czegoś czego tak naprawdę nie zamawiałeś, też ostatnio zamawiałem tv, przyszedł kurierem też było tylko wniesienie pod budynek ale jakiś miły pan mi go podrzucił pod drzwi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 191
@Kapitan_BeniZ
Cebulakiem? Problem w tym, że gdybym wiedział na czym polega ich trqnsport z wniesieniem, to bym sobie wniesienie ogarnął, albo wykupił podwójne wniesienie, ale z informacji podanej przy zamówieniu wynika, że sprzęt zostanie dostarczony i wniesiony. Skąd mogłem przypuszczać, że jest kilka rodzajów wzniesień?
  • Odpowiedz