Wpis z mikrobloga

Z cyklu: Szczere rozmowy z kobietami.

Laska mówi mi, że nie wyrucha się z kolesiem zbyt szybko, jeśli widzi w nim potencjał na związek. Wtedy woli się skupić na budowaniu relacji....
Pytam się więc
-Czyli ten lepszy z potencjałem musi sobie zasłużyć na dupę, a gorszy rucha za darmo na wejściu?
-No nie
-No jak nie, przecież właśnie tak powiedziałaś.
-Ale to nie tak

I się obraziła xD

A tfu na was

#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder
  • 108
@Kieres: Jak najbardziej logiczne, ale pomyśl co musi czuć facet, kiedy zda sobie sprawę, że on musi się starać, zabierać na randki, zabawiać i poświęcać czas na swojego aniołka, który jakiś czas wcześniej był bolcowany po kilku godzinach znajomości przez typa który w jej mniemaniu jest gorszy od tego z którym się teraz spotyka? Przecież to upokarzające ¯\_(ツ)_/¯
@Ekspert_z_NASA: No taka prawda i ma to sens, mimo że mi też się to nie podoba. Sorry, ale jeśli puknę laskę na pierwszym spotkaniu i potem zaczniemy się spotykać to potem w życiu jej do końca nie zaufam. Cały czas z tyłu głowy będę miał myśl, że jak się pokłócimy albo akurat pójdzie spotkać się z jakimś kolegą to jemu też może od razu popuścić skoro ze mną to zrobiła. Niby
@DuzyKot: Nijak, bo to działa w obie strony. Jak facet uzna, że różowa nadaje się na poważniejszą relację, to nie będzie pchał rozmowy od początku w stronę pójścia do łóżka. Jak masz jakiekolwiek doświadczenie z kobietami, to wiesz, że po zaliczeniu na samym początku znajomosci zazwyczaj tracimy zainteresowanie.