Wpis z mikrobloga

Z cyklu: Szczere rozmowy z kobietami.

Laska mówi mi, że nie wyrucha się z kolesiem zbyt szybko, jeśli widzi w nim potencjał na związek. Wtedy woli się skupić na budowaniu relacji....
Pytam się więc
-Czyli ten lepszy z potencjałem musi sobie zasłużyć na dupę, a gorszy rucha za darmo na wejściu?
-No nie
-No jak nie, przecież właśnie tak powiedziałaś.
-Ale to nie tak

I się obraziła xD

A tfu na was

#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder
  • 108
@dioxyna: Poprosiła mnie bym poczekał, chociaż uważam to za lamerskie, to wiedząc jaki byłem dałem jej trochę czasu. Mimo iż byliśmy blisko, pocałunki, codziennie wiadomości, raz łóżko, okazało się że sprawy nie załatwiała. Żadnego z nas nie gasiła. Nie wymagałem wyboru mnie, postawiłem sprawę jasno i mogła odejść. Buzi w czółko i chej bejbe. Wtedy widziałem jak mnie oszukuje, nie mówi prawdy a półprawdy, widziałem jak on do niej pisze ona
@Lucider5: Oczywiście że to jest słabe i osobiście potępiam takie zachowanie - udawanie porządniejszego niż się jest, przez wszelkiego koloru paski.
No ale to jest absolutnie logiczne jeżeli ktoś myśli egoistycznie, a większość ludzi tak myśli. Ludzie kłamią, by mieć lżejsze życie i nie narazić się na negatywną ocenę, dziwi mnie że kogokolwiek to dziwi.
@Ekspert_z_NASA: przecież to całkiem racjonalne zachowanie. Porównaj to do czegokolwiek.

Zabolał Cię ząb: idziesz do pierwszego dentysty który ma wolny termin, byle spełniał jakieś minimalne wymagania, jeśli nie należysz do specjalnie porządnych ludzi, możesz nawet pójść po śniadaniu z resztkami jajecznicy na trzonowcach i kawowym oddechu - i tak tam nie zamierzasz wracać. I zapłacisz mu nawet dwukrotność rynkowej stawki, byle załatwił sprawę szybko.
Masz pół szczęki do skomplikowanego leczenia kanałowego:
@Ekspert_z_NASA: no to jest właśnie ten wizerunek który chciałoby się zachować.

Niektóre dziewczyny się trzymają takiej zasady. Inne się jej nie trzymają, ale i tak chciałyby zachować pozory że się trzymają, bo wiedzą że jest to generalnie dobrze widziane.
Nie ma w tym braku logiki jest tylko sprzeczność pomiędzy prawdą (czasem panna po prostu chce zostać wybolcowana) a pozorami które chcą być zachowane (że tylko miłość i górnolotność).


@KEjAf: brak logiki to jest w tym całym stwierdzeniu. Nie widzę żadnej sprzeczności między chęcią "wybolcowania", a "udawaniem", że to miłość. Bo dla niej chęć przespania się może być w danym momencie równie prawdziwa, jak i przekonanie, że to pewnie miłość. I
@vostok: Ale ja nie mówię o udawaniu że to miłość tam gdzie miłości nie ma, tylko o udawaniu że jej zależy wyłącznie na miłości i że jeśli nie kocha to nie dotknie, kiedy naprawdę lubi czasem dotknąć choć wcale nie kocha (albo "coś tam czuje ale nie widzi perspektyw" - trzeba by lepiej zdefiniować co to ma być "miłość" żeby używać tego słowa z sensem).

I tak, jest w tym udawanie
Ale ja nie mówię o udawaniu że to miłość tam gdzie miłości nie ma, tylko o udawaniu że jej zależy wyłącznie na miłości i że jeśli nie kocha to nie dotknie, kiedy naprawdę lubi czasem dotknąć choć wcale nie kocha (albo "coś tam czuje ale nie widzi perspektyw" - trzeba by lepiej zdefiniować co to ma być "miłość" żeby używać tego słowa z sensem).


@KEjAf: nadal nie widzę tu sprzeczności. Miłość
Miłość nie jest warunkiem koniecznym, który trzeba spełnić, żeby uprawiać seks


@vostok: Wyobraź sobie, że są faceci wg których jest. I nikomu tutaj nie chodzi o to żeby takie laski przestały się puszczać, nic mnie to nie obchodzi- po prostu niech nie udają że są porządne, bo mogę trafić na taką i nabrać błędnego przekonania, że to materiał na związek, a wcale tak nie jest. Skoro laski wstydzą się swojej przeszłości
@zexan: Nie no podoba mi się Twoja linia obrony bohaterki wpisu, ale tutaj jednak chodzi o to co inni przedstawili. Jednego będzie szczuła a z drugim od razu przejdzie do zbliżenia fizycznego. "Potencjał na związek" - czytaj jeżeli ma dobrą posadę, czuć od niego szmal to wejdę z nim w związek a jak trafi się jakiś bad boy na sterydach, z tatuażem i pitolącym truizmy o księżniczkach - kobietach to raz