Wpis z mikrobloga

Z cyklu: Szczere rozmowy z kobietami.

Laska mówi mi, że nie wyrucha się z kolesiem zbyt szybko, jeśli widzi w nim potencjał na związek. Wtedy woli się skupić na budowaniu relacji....
Pytam się więc
-Czyli ten lepszy z potencjałem musi sobie zasłużyć na dupę, a gorszy rucha za darmo na wejściu?
-No nie
-No jak nie, przecież właśnie tak powiedziałaś.
-Ale to nie tak

I się obraziła xD

A tfu na was

#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder
  • 108
Człowiek z którym chcesz się wiązać na poważnie, nie jest towarem, tylko człowiekiem, którego chcesz poznać, zbudować z nim głębsza więź.


@ogorkikiszone: gówno prawda potrzebujecie czasem tylko aby do kogoś gębę otworzyć i żeby ktoś na was zwracał uwagę bo dla kogoś te codzienne rytuały trzeba #!$%@?ć...
W rzeczywistości gówno obchodzi was kogoś uczucia a w przypadku jak ktoś nagle będzie w chwili kryzysu albo pokaże swoje słabości szukacie następnej gałęzi.
@Lychguard: fajnie jakbyś nie zrównywał wszystkich ludzi, ja doskonale wiedziałam czego chciałam i gowno z tego wyszło wiec aktualnie tez mam #!$%@? opis na tinderze, nie odpisuje i nie wiem czego szukam bo nie jestem na to gotowa. Kobiety to nie jest osobny gatunek, ludzie wiążą się w pary i beda wiązać. Spotykasz ludzi na rożnym etapie życia i oczekujesz, ze wszyscy beda zachowywać się według twojego szablonu.
fajnie jakbyś nie zrównywał wszystkich ludzi, ja doskonale wiedziałam czego chciałam i gowno z tego wyszło wiec aktualnie tez mam #!$%@? opis na tinderze


@ogorkikiszone: Czyli dajesz sprzeczne sygnały...

nie odpisuje i nie wiem czego szukam bo nie jestem na to gotowa


@ogorkikiszone: ale wiadomości czytasz jakie do ciebie dochodza.... czyli marnujesz komuś czas

Spotykasz ludzi na rożnym etapie życia i oczekujesz, ze wszyscy beda zachowywać się według twojego szablonu.
ja doskonale wiedziałam czego chciałam i gowno z tego wyszło


@ogorkikiszone: czyli czego?

Bo najczęściej odpowiedz to:
- Niczego
- Pogadać
- Nudzi mi się

Czyli oczekiwanie aby ktoś kogoś zabawiał i tracił z kimś czas nic od siebie nie dając (nie mówię żeby komuś dawać dupy...)
@Lychguard: Jeśli nie chce gadać to zwykle o tym mówię, lub usuwam pare. Raz gość wypisywał do mnie i stwierdziłam, ze wyjdę z nim na papierosa, to było najgorsze 30 minut w moim życiu. Chciałam iść sobie po 2 ale było mi go żal.

Z tym, ze wiem czego chciałam, to mam na myśli mój poprzedni związek, który trwał długo.

Po całej tej wymianie zdań z tobą, usune tindera bo faktycznie