Wpis z mikrobloga

Z cyklu: Szczere rozmowy z kobietami.

Laska mówi mi, że nie wyrucha się z kolesiem zbyt szybko, jeśli widzi w nim potencjał na związek. Wtedy woli się skupić na budowaniu relacji....
Pytam się więc
-Czyli ten lepszy z potencjałem musi sobie zasłużyć na dupę, a gorszy rucha za darmo na wejściu?
-No nie
-No jak nie, przecież właśnie tak powiedziałaś.
-Ale to nie tak

I się obraziła xD

A tfu na was

#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder
  • 108
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: ehhh, kolejny raz dostrzegam ten problem, więc postaram się to wytłumaczyć.

To, że ktoś nie potrafi się elokwentnie wysłowić lub przekazać w umiejętny sposób tego co myśli, nie oznacza że czegoś do przekazania lub wytłumaczenia nie ma.

Rozumiem zdziwienie opa i wielu mężczyzn, bo sam przez wiele lat spotykałem się z rozbieżnością deklaracji i tego o czym kobiety mówiły a ich czynami. Wynika to głównie z takiego fenomenu, który nazywa
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: jakby życie tylko było takie proste jak byśmy chcieli, to wiele fenomenów i zjawisk można byłoby tłumaczyć jednym zdaniem. Niestety tak nie jest. W pewnym okresie życia niektórych kobiet to zdanie, które napisałeś się jak najbardziej sprawdza, ale to nie jest jakaś uniwersalna prawda dotycząca wszystkich kobiet
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: teoretycznie masz rację, ale idąc do łóżka za szybko się nie znacie. wasza relacja opiera się na seksie zanim się poznacie, potem się okazuje że nie pasujecie do siebie, nie umiecie spędzać razem czasu, łączy was tylko R U C H A N I E
to jest normalne, ja też patrzę na laski jako "ta tylko do wyruchania na raz" lub "o ta jest naprawdę fajna, chciałbym ją poznać bliżej"
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: przecież to złoto :DDDDDDDDDDDDDD Stety/niestety mam kumpelę, która też się zawiesiła, jak to jej z męskiego punktu widzenia przedstawiłem. Facet ma potrzeby. A Ona swoje, że jeżeli jej zależy na związku to gość poczeka do ślubu. No #!$%@?. Jakby to był obustronny celibat, jakby dziewczyna była spokojna, nie latała po klubach, nocowała u randomów xddddd to może bym uwierzył, ale tak realnie, to ten jej partner nie istnieje. True
  • Odpowiedz
  • 59
żaden niebieski tego nie zrozumie XD


@Nutellowa: tu nie ma za wiele do rozumienia, bo to plytsze, niż chodnikowa kałuża.
Gwiazda, która tak reaguje jest puszczalska, a jak spotka potencjalnego partnera na dłużej, to struga cnotkę, żeby ów nie pomyślał, że jest puszczalska. I to cała filozofia takich artystek.
  • Odpowiedz
@svickova: Bo rozkładanie nóg przed jednym kolesiem na pierwszym spotkaniu, a potem oczekiwanie od innego, że będzie zabiegał i starał się miesiącami, zanim dostanie to samo, to nie hipokryzja XD
  • Odpowiedz
@svickova: Ale nikt nie ma pretensji do kobiet (przynajmniej nikt normalny), które zawsze potrzebowały czasu zanim były gotowe by uprawiać seks ze swoim partnerem, stąd też nigdy nie poszły szybko do łóżka. Krytykowane, w 100% słusznie, są te, które z jednymi idą do łóżka od razu (dodatkowo nie oczekując od nich, że się będą o nią starać i zabiegać), a od innych oczekują zaangażowania, zabiegania i czekania aż księżniczka stwierdzi, że
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA:

dokładnie tak jak wytłumaczyli to panowie: @Kieres: @zexan:

Odwracając sytuację, spotykając lambardziarę która was kręci fizycznie chcecie z nią iść do łóżka i niech spada

Natomiast atrakcyjna kobieta która was interesuje - nie ma takiego podejścia, możecie się wkręcić w rozmowę, przespać z nią później i czy jest gorsza? Imo lepsza.
  • Odpowiedz
No bo wcale tak nie jest, że jak laska da dupy na pierwszej randce, to skreślacie ją jako potencjalną partnerkę, #!$%@? hipokryci xD


@svickova: Oczywiście że taka laska jest skreślona. Problem w tym, że zazwyczaj takie laski i tak się puszczają na pierwszej randce z innymi gościami, a potem jak spotkają jakiegoś poważnego gościa to udają przed nim cnotkę. I gość może nawet się z nią związać myśląc, że ona tak
  • Odpowiedz