Wpis z mikrobloga

@stepienz13posterunku: Matka pewnie żałuje, że nie zrobiła aborcji.

Dzieciak jest kompletnie rozpuszczony, a sądząc po tekstach to za dużo czasu spędza oglądając gwiazdy polskiego yt.

Szansa, że da radę się z tego utrzymać bardzo niewielka. Jeśli jakoś matką jej nie ogranie to następna zasili grono e-prostytutek, bo nigdzie indziej nie będzie się nadawać.
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall: żebyś wiedział. Mój gnój córeczka w wieku lat 14 powiedziała do swojej matki że najlepiej mnie #!$%@?ć z domu na ulice to będzie spokój. No to je #!$%@?łem xD bo kaszojad nie pojął że to nie jej mieszkanie...
  • Odpowiedz
@stepienz13posterunku: mam dobrze ponad 30lat zarabiam na siebie mam swoją chatę samochód i żonę ale jakbym nawet dziś przy swojej matce zaczął tak ku*ić a nie daj Boże odezwał się do niej w ten sposób to nawet teraz dostałbym od swojej 65 letniej Iwonki z otwartej w ryj.

I bardzo dobrze że bym dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co za czasy.
  • Odpowiedz
jakbym się tak do matki odezwał za guwniaka, to bym dostał z otwartej bez ostrzeżenia


@giga_jablecznik: no ładnie się pochwaliłeś, że się wychowałeś w patoli. Protip - dziecko w normalnej rodzinie się tak nie odzywa bo niby skąd ma znać takie odzywki? Od rodziców, rodizny ich znajomych na pewno nie. Z Internetu, telewizji? No nie, bo kontrolujesz co ogląda. Z przedszkola czy podwórka? Gdzie ty postanowiłeś mieć dzieci.

No ale widzi
  • Odpowiedz