Wpis z mikrobloga

Z cyklu: Szczere rozmowy z kobietami.

Laska mówi mi, że nie wyrucha się z kolesiem zbyt szybko, jeśli widzi w nim potencjał na związek. Wtedy woli się skupić na budowaniu relacji....
Pytam się więc
-Czyli ten lepszy z potencjałem musi sobie zasłużyć na dupę, a gorszy rucha za darmo na wejściu?
-No nie
-No jak nie, przecież właśnie tak powiedziałaś.
-Ale to nie tak

I się obraziła xD

A tfu na was

#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder
  • 108
@zexan: O kurde, mega ciekawy temat Mirku, to ze świadomością introspektywną czułem od dawna, tylko nie wiedziałem, że ma to swoją nazwę. Ja np. miałem tak, że widziałem że mojej dziewczynie się podoba jakiś chłop a ona mówiła, że coś ty, nigdy w życiu i zganiala to na moją zazdrość. Potem jak z nią zerwałem to się wiązała z tym chłopem i jak z nią o tym rozmawiałem to faktycznie zdawała
@Ekspert_z_NASA: To jest akurat dziecinnie proste.
Jest kobieta, która miewała ONSy, FWB i inne tego typu akcje.
Ta kobieta dobrze wie, że jak jej facet zobaczy w niej taką osobę, to ona straci szansę na spotykanie się z nim. Dlatego kłamie i udaje że jest porządniejsza niż jest. Bo nie chce zostać odrzucona przez kogoś, na kim jej zależy.
To tak jakby dziwić się, że facet poznaje laskę i woli ukryć
@dioxyna: Nie, pisałem o tym tu

to niech nie idzie od razu z nim


@Lucider5: w sensie do łóżka. Po prostu niech powie temu porządnemu o tym, że sama porządna nie jest, i niech nie udaje, bo gość może nie mieć ochoty na budowanie związku z taką laską. Pochwalasz budowanie związku na kłamstwie, w tym przypadku o swojej przeszłości? Jak facet się szanował i nie ma burzliwej przeszłości to najprawdopodobniej
Z mojego aktualnego życia to powiem tak...mialem dziewczynę w FWB, dobrze nam się żyło kilka lat. Nigdy nie byłem zazdrosny j zasady były proste: spodoba Ci się ktoś, to odpowiednio wcześniej z dużym marginesem się rozdzielamy by nie psuć relacji z nowo poznaną osobą. Ja się nigdy w żadnej nie pokochałem (ale z kilkoma przespałem) ona zaś w trzech. Dwa razy zrobiła wcześniejszy stop. Tym razem uwaga...
Powiedziała mi pół roku że
@Ekspert_z_NASA rozmowa z tą dziewczyną to chyba twoja jedyna relacja z kobbietami PRAWDA? XD
Jako facet patrzysz na każdą dziewczyne przez pryzmat ruchania?
I rozumiem, że kobiety nie mają potrzeb, nie mogą wyjść się zabawić w niezobowiązujący seks jeśli z nikim akurat nie są? XD ja #!$%@? typie, tacy internetowi samce alfa jak ty to właśnie najwięksi stulejarze później i najbardziej skaczą nad swoją loszką xD wiek 17 lat czy trochę więcej?
@dioxyna ja mówiłem o wszystkim... Dlatego też się w niej zakochałem, bo znała mnie całego a mimo wszystko mówiła że teskni. Dla niej chciałem się zmienić. Podjąłem się rozmowy z psychologiem na temat mojej chuci. Rozmowa w przyszłym miesiącu i pomimo że ona niech idzie w #!$%@?, ja chcę się dowiedzieć nieco o sobie i swoich motywach. W życiu miałem sporo kobiet...
@Ekspert_z_NASA: > @caslin: a to kobiety zabierają facetów na randki i starają się o względy?

No... W każdym normalnym związku, który znam, kobiety zabierają facetów na randki, kupują im czasem prezenty i dbają o nich.
Na tym chyba polega właśnie bycie w związku, że dwie osoby się o siebie starają, a nie że jedna płaci za pizzę, a druga w ramach barteru daje dupy ¯\_(ツ)_/¯