Wpis z mikrobloga

@WilecSrylec: Zależy gdzie się studiuje. Ja studiowałem kierunek humanistyczny na UW i ja i wszyscy moi znajomi zarabiamy dobrze. Opinia o studiach humanistycznych jest taka jaka jest, bo łatwo taki kierunek otworzyć na jakiejś uczelni w piździszewie górnym i poziom kształcenia tam jest jaki jest.
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: całki są bardzo proste w porównaniu do np. niektórych różniczek na wydziałach elektryczno/elektronicznych. Z reguły jak widzisz całke to już wiesz co liczysz, a takie różniczki to #!$%@? xD

widziałem jak współkolator liczył. Tyle przekształceń, że zapisywał to na 3-4 kartkach, a później jeszcze musiał przepisać na czysto xD
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: @niepanimaju: powszechne obecnie umniejszanie znaczenia i wagi nauk humanistycznych jest następstwem postępującej globalizacji, za którą stoją najpotężniejsze korporacje na świecie. Kształcenie nastawione na tworzenie specjalistów technicznych w bardzo wąskich dziedzinach powoduje, że człowiek przestaje powoli być unikatową jednostką, która rozumie samego siebie i otaczający go świat, a zaczyna być zwykłym trybikiem machiny, który wykonuje ściśle określone zadanie, bez większego zastanowienia nad jego sensem. Smutna prawda jest taka,
  • Odpowiedz