Wpis z mikrobloga

@WilecSrylec: pierdu pierdu xD
mało to znam ludzi po polibudach robiacych w gowno robocie bo sie boją odpowiedzialności XD

No wiesz anon, to odpowiedzialnosc, a tu 6/14 i do domu, moze hajs do dupy ale mam spokoj


XD
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: akurat calki potrójne są proste. Normalnie robisz calkowanie tylko ze trzeba to zrobić trzy razy po jakimś tam x, y i z. Dla mnie plot twist byl przy calkach krzywoliniowych w rownaniach parametrycznych.
  • Odpowiedz
human jak zrobi fajny język ma lepsze widoki na karierę niż niejeden niemedyczny bio-chem xd

@appylan: @WilecSrylec: no właśnie, znałem kiedyś laskę, która w liceum poszła na biol-chem, potem na studia magisterskie na chemię, a po ukończonej edukacji poszła pracować... jako sekretarka do hurtowni długopisów.

Że trochę życia zmarnowała. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@niepanimaju: Kiedyś czytałem o Angliku który skończył historię na Oxfordzie i został prezesem banku. Teraz są takei systemy certyfikacji w różnych branżach że np. księgowy może zostać wykwalifikowanym spawaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@simperium: a co jakby poszla #!$%@? do jakiegos laboratorium za 1k wiecej to by niezmarnowala? xD

@patrzpan: takie czasy, studia juz nic nie znacza. kazdy ma jakies wiec rownie dobrze mozesz niemieć i byc zaradnym i tez dobrze zarobisz bez zadnych presji. i w sumie najlepiej smakuje sukces osiagniety inną drogą niż inni
w sensie powiedzmy sukces po rzuceniu studiow czyli wyksztalcenie srednie
  • Odpowiedz
  • 27
@poelo to poczucie humoru polega na powtarzaniu od 15 lat że po humanie jest #!$%@? praca. Zaraz to będzie kolejnym chłopem przebranym za babę xd
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: Taka prawda, mam znajomego po polibudzie na bardzo wymagającym stanowisku za jakieś tam pieniądze. Efekt? Zawał serca w wieku 28 lat.

Pracuję teraz z gościem, to samo. Politechnika skończona, jakieś tam obowiązki w pracy są. Efekt? 26 lat, wrzody żołądka i L4 od 4 tygodni :)
  • Odpowiedz
czyli co dopóki nie zmienia zdania i uparcie prze ta sama sciezka to nie marnuje czasu ale jak zmieni na cos innego to od razu zmarnowala cale zycie xD

@niepanimaju: wiesz, jeśli po 9 latach nauki przedmiotu nie pracujesz w nim ani chwili, to jednak zmarnowałeś 9 lat. Jeszcze pół biedy, gdy dana nauka to twój konik, hobby, ale ta dziewczyna to był typ kujonki ;) . A w ogóle,
  • Odpowiedz