Wpis z mikrobloga

@Kinja: no ambit 3 to praktycznie to samo co 2, a ona zostala wprowadzona na rynek w 2013 roku. I troche inna byla idea tego zegarka, to nie mialbyc smartwatch wannabe, a sikor do tyrania. Stad bezel jak kolo od stara i zewnetrzna antena GPS, no nie da sie ukryc ze uroku mu to nie dodaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sz-n: out of the box garmin
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: jakoś mi garmin nie sprawił żadnych trudności. Pola danych dość intuicyjne. Nawigacja na 4 przyciski też działa super. Może to kwestia nabytych przyzwyczajeń, wcześniej miałem 310 i 920.
@PurpleHaze: Suunto jest zajebiste jako wół roboczy. W codziennej obsłudze ciężkie i mało intuicyjne. Jak rzadko coś grzebiesz przy tarczach/aplikacjach i chcesz coś na szybko zrobić to trzeba parę minut na rozruch poświęcić. Do bardziej skomplikowanych aplikacji masz coś jak suuntowe repozytorium, a jak tam czegoś nie znajdziesz to musisz pisać własną apkę w jakimś języku programowania (jeszcze nie doszedłem co to za język, ale składnia dosyć prosta).

Z minusów Suunto
@nalej_mi_zupy: sek w tym ze ja ambit2 a aktualnie 3 mam od jakichs 4 lat jako sikor biegowy i znam jego mankamenty :)
Jestem aktualnie w momencie wyboru jego nastepcy i czytajac recenzje oraz widzac jak wielka jest 9, stwierdzilem ze pora na cos innego.
Suunto odstawilo maniane ze spartanami, potem wypuscili 9 ktora niby ma wszystko, ale z opinii i recenzji brak mu pewnych funkcji. A teraz wypuscili 5 ktora
@PurpleHaze: Ja mam Traverse (taki Ambit3 z anteną schowaną do środka i dedykowany bardziej w góry - baro i te sprawy) i tarcza jest identycznej wielkości jak w Spartanie. Nie wiem czy 9 jest większa, ale ja się powoli przymierzam do 9-tki.
Widziałem, że wyszła seria 5, ale jeszcze nie czytałem jakie są różnice 9 vs 5.
@Keneth-J: pogodowych czyli? Jakies ostrzezenia burzowe itp? Do tego potrzebny jest wbudowany barometr i obawiam sie ze to juz znacznie zaweza pole manewru, zwlaszcza w budzecie ~700zl.

Co do nawigacji, to potrzebujesz czegos co cie poprowadzi po trasie wyrysowanej wczesnie, czy chcialbys miec mape z wgranym obszarem?