Wpis z mikrobloga

@miecz_przeznaczenia: da sie, bez licznika na rowerze tez mozna jezdzic, a bez internetu i dotykowego ekranu dzwonic z telefonu. Tylko jesli chcialbys miec jakies informacje, poza czasem ze stopera, byc w stanie kontrolowac postepy itd, to warto korzystac z tego co oferuje technologia ¯\_(ツ)_/¯

@Keneth-J: termometr w zegarku ma ten problem, ze wyciaga srednia z temperatury otoczenia i temperatury twojego ciala, bo czujka znajduje sie bardzo blisko skory. Dane nigdy
@PurpleHaze: > Najtaniej wychodzi vantage V i jest najnowszy, ale z krotkiego reasearchu wychodzi, ze nadal obarczony jest problemami wieku dzieciecego i dopiero od niedawna zyskuje na funkcjonalnosci.

Mam go od około 2 miesięcy i sporo rzeczy już zostało poprawionych. W planach z tego co pamiętam są dalsze aktualizacje wprowadzające kolejne funkcje, niemniej jednak na chwilę obecną jak dla mnie zegarek działa bezbłędnie. Rysowany ślad GPS także został znacznie poprawiony.
@PurpleHaze: A jak się Polar sprawował? Dalej niedopracowany? Właśnie zastanawiałem się nad Polarem Vantage V, Suunto 9 Baro i Forerunnera 935, ale użytkownicy tego pierwszego są betatesterami i nie wiadomo co z tego wyjdzie i kiedy, ten drugi jest strasznie okrojony software'owo, a Forerunner nie wiem ile jeszcze będzie miał wsparcia z aktualizacjami itd. Za 945 w wersji Tri płacić 3,3k PLN, to się chyba nie opłaca.
@bvszky: Polara bym sobie zostawil, jakbym dal rady go kupic za 1000-1200zl, byl w takiej cenie na amazon.co.uk. Info jest na pepper.pl na moje to bardzo dobry zegarek, on juz swoje updaty podostawal dajace mu poprawe gps, hr i ogolnie funkcjonalnosc, natomiast ponoc na wrzesien zapowiadany jest kolejny.

Za fr dalem w czerwcu 1400zl za nowke, to byla dosc duza okazja to wzialem. Czekalem kilka miesiecy na wyprzedaze, bo hurr durr