Wpis z mikrobloga

pamiętacie te mroczne czasy, kiedy microsoft zapragnął podbić rynek smartfonów i powstało największe, niefunkcjonalne gówno o nazwie windows phone, które bardzo szybko zdechło śmiercią naturalną?

(tak, miałam tę nieprzyjemność używania pożyczonego telefonu z windowsem od ciotki przez tydzień jak mój htc był w naprawie i to był jakiś koszmar)

#heheszki #nostalgia #wspomnienia #telefony #smartfon #windows #microsoft
Zoyav - pamiętacie te mroczne czasy, kiedy microsoft zapragnął podbić rynek smartfonó...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 159
pamiętacie te mroczne czasy,


@Zoyav: Oczywiście, że tak. Ten telefon był ogólnie jednym wielkim rozczarowaniem dla ludzi którzy spodziewali się jakości znanej ze starych modeli nokia a tu się okazało, że jedno wielkie gówno z tego wyszło niszczące wielu osobom skutecznie sentyment i wspomnienia do marki. Z logiem microsoft to jeszcze próbowali puszczać ogólnie z tego co kojarzę gdzieś tam.
Gates i aktualny CEO Satya Nadella, uważają porzucenie Windows Phone za porażkę i największy błąd firmy.


@proszebardzo2: Moim zdaniem, ogólnie na przykład jest w tym pewna racja. Problem największy tego, że na ówcześnie stosunkowo słabych sprzętach chcieli upchnąć coś ponad możliwości 1:1 z komputera.
  • 7
przecież na tamte czasy ten system bil na głowę androida, kwestia zasięgu, aplikacji, przejmowania rynku


@cotozazycie xddddd pod jakim względem niby? to były czasy jak był już android 5.0, który nie wyjebywał co chwilę błędów i był w pełni użyteczny w przeciwieństwie do wp, ogólnie design wp nie był w ogóle przystosowany do smartfonów