Wpis z mikrobloga

@cichynswp na 10.10.2021 wszystko wyprzedane do 0 . Ponownie pojawią się aukcjach grudniowych z dostawą na kwiecień i będą przez jakiś czas w ciągłej sprzedaży .

Jeśli będzie naprawdę duże zainteresowanie bo dziś to już tyle wiadomości i telefonów w tej sprawie to będę rozmawiał o puli na koniec tego lub początek nowego miesiąca na dostawy 28.02.2021 które są obecnie .
Proszę o plusowanie tego postu abym widział zainteresowanie .

Dobrej Nocy
Rozumiem, ze dzisiaj zaczynaja się wysyłki z 30.09, jest jakiś harmonogram co będzie najpierw wydawane? Pewnie mała szansa, ze jutro dostanę mojego MBP 13?
jak pojawi się Iphone mini też chętnie kupię, mega żałuję, że się spóźniłem. Macbooka pro używam już od kilku miesięcy więc pełne zaufanie do Pana Marka!
Dajcie człowiekowi spokój. Pisał kiedy będzie szansa na nowe dostawy. Przecież nie wyczaruje. Chyba bym zwariował w tym biznesie...
Ja chętny na iPhone’a 12 Pro 256GB (Panie Marku jakby ktoś ze styczniowej dostawy zrezygnował to ja chętnie go wezmę bo przegapiłem :)

Przy okazji również polecam zakupy u #car4vip, w styczniu kupiłem Macbooka Pro 16" którego dostałem końcem czerwca z powodu opóźnienia Covid19, a w sierpniu wziąłem drugą sztukę z dostawą grudniową.