Wpis z mikrobloga

Witam ,

Poszło 80-90% sprzętu każdy do soboty otrzyma sms , jeśli nie dostanie sms , proszę o telefon będziemy wyjaśniać .

@Konstantynopolitanczykiewicz1 zawsze jak piszę twój post nie wierze że tyle osób ma taki nick ;D , od sms 4,5 dni roboczych licząc od kolejnego dnia , czasem 1,2 dni komuś gdzieś utknie ale nie słyszałem żeby od sms czekać dodatkowe 2 tygodnie na przesyłkę. To by musiała chyba zaginąć albo
Jeśli chodzi o telefony w weekend zrobię ankietę i prośba o plusowanie wybranych modeli żebym wiedział czego najwięcej brać . Dodatkowo zainteresowanie jest większe niż za pierwszą pulą a ta nie będzie większa więc znów najgorsza opcja kto pierwszy ten lepszy :((
@tomek9700 to kurier zadzwoni do Ciebie i umówi się na kolejny dzień :)) Na ostatnim etapie to działa jak zwykła każda przesyłka .

@mk1105 dlatego że tak jak wiele razy pisałem przesyłka jest wysyłana Białystok - Waw1 - Waw2-Klijent i na ostatnim etapie w moim imieniu jest nadawana przesyłka . Co wam po numerze który jest między innymi podmiotami .
Po za tym ja odbieram sam przesyłek tygodniowo kilka czy to jako
do mnie również sprzęt dotarł w dniu dzisiejszym - MBP 16, wszystko zgodnie z planem. Polecam serdecznie Pana Marka - Car4Vip. Już teraz oczekuję następnej dostawy - styczniowej, tym razem AW6. Pozdrawiam.
To jak wszyscy się chwalą, to ja też. We wrześniu zamówiłem AW 6 44mm, a teraz w dniu październikowej premiery 12 pro 256gb. Obydwa z dostawą na styczeń (31.12) i na niebiesko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.
Jako wieloletni androidowiec będzie to dla mnie pierwsza styczność z iOS, ale ze względu na dobrą integrację z AW liczę na dobre wrażenia.
Dostaliście informacje z DPD z numerem przesyłki w dniu doręczenia? U mnie dziś mija 5 dni (sms w zeszły piątek), rozmawiałem z kurierem DPD, który doręcza paczki na moim osiedlu i nie ma on dziś dla mnie przesyłki...