Wpis z mikrobloga

Również otrzymałem SMS. Panie Marku, jest możliwość otrzymania numeru trackingowego paczki? Nie w każdy dzień będę 100% czasu i chciałbym ewentualnie się przygotować na odbiór
  • Odpowiedz
Witam przyszedł dzisiaj SMS około godziny 10. Zamawiałem MBP PRO 13 klawiatura US. Nie miałem czasu pisać, ale ostatnio wziąłem też AW6 i dwa iPhone'y PRO także będę miał okazję wystawić komentarz na allegro. Pozdrawiam wszystkich z forum bo przez ten czas jak śledzę ten wątek to mam wrażenie, że znamy się jak łyse konie :D:D Podziwiam zaangażowanie Pana Marka :)
  • Odpowiedz
Ja nadal nie otrzymałem smsa. Zamawiałem podstawową konfiguracje Macbooka Pro 13. Mineło 12 dni ROBOCZYCH od deklarowanego terminu 30.09 a przesylka nie zostala nawet wyslana do mnie.
5 miesiecy zlecialo szybko, ale to opoznienia na samym koncu sa bardzo denerwujace.
Pozdrawiam wszystkich,
  • Odpowiedz
@Vanoxxx: czekasz 5 miesięcy? Ja zamawiałem w pierwszej połowie lipca. Jak dojdzie w przyszłym tygodniu to będę miał 100 dni oczekiwania około. To dobry czas jak na taki rabat
  • Odpowiedz
@Vanoxxx @minro: ja zamówiłem dokładnie 29 maja, czyli 142 dni temu, też prawie 5 miesięcy. SMS dostałem, ale bez numeru śledzenia paczki, więc kiedy w końcu rzeczywiście przyjdzie to zagadka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Mamy wtorek, połowa dostała smsy, a druga połowa jest w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Panie Marku prosimy o jakieś info co z pozostałymi wysyłkami z 30.09
  • Odpowiedz
Witam . Po krótce z ważniejszych spraw .

Od czwartku lecą sms z list wysyłkowych , poszło około 60-70% już są na końcówce . Towaru więcej niż 30.06 i 15.08 razem wzięte więc idzie trochę jak krew z nosa , ale idzie .

Co do licytowania się kto dostał a kto nie pomijam , nie mam kolejności w wydawaniu .

Co
  • Odpowiedz
U mnie tez dzisiaj 5 dzień po otrzymaniu smsa. Nie wiem na ile jest to prawdziwa data ale się przekonamy. Zazwyczaj dpd wysyła maile i smsy o planowanym dostarczeniu w danym dniu ale nic nie dostałem
  • Odpowiedz
Uwaga! Chyba przyszło, nie ma mnie w firmie ale dostałem telefon ze jest do mnie paczka z Warszawy wiec kto dostał smsa w czwartek może oczekiwać dziś kuriera. Zdjęcia dodam później
  • Odpowiedz