Wpis z mikrobloga

@sstory999 nawet nie zdążyłem poprawić .

Tak . w wiadomości przy zakupie proszę podać kolor.

iPhone 12 256GB nie ma żadnego zainteresowania , jeśli do jutra nie zmieni się zostanie w puli wymieniony na 20 szt innych które najszybciej zeszły .

15/16 rozpoczynają się wysyłki zamówień 30.09 więc mam przez kilka dni urwanie głowy i będę tutaj niedostępny w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub email . Pozdrawiam
Pewnie wszyscy zauważyli, że cena lekko się różniła od deklarowanej tutaj, ale jakbyśmy czekali na zmianę to pewnie zabrakłoby sztuk, jeżeli chodzi o 12 PRO 256 :) u mnie kolejny zakup po MacBooku Pro 16 i AW6 na który się zdecydowałem od Pana Marka - mam pełne zaufanie, także jak ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości niech się ich pozbędzie o ile jest cierpliwym człowiekiem i zamawia - na pewno będzie zadowolony!
@iluzorycznyMomentAbstrakcji jeśli 12 256 i 12 pro 512 nie będzie zainteresowania ilość pozostała sztuk tych modeli zostanie zamieniona na 12 mini i 12 pro 256 . Do godziny 15/16 podejmę ustalenia i wszystko zależy od zainteresowania tymi modelami . Inne modele wyprzedane nie pojawią się . Kolejne aukcje z telefonami za miesiąc lub dwa . Proszę nie pisać czy wystawię nie mam możliwości , i nie będę wstanie zamówić choćby dodatkowej sztuki
Poczekamy aż się sytuacja uspokoi, obejrzę jakieś testy i będziemy myśleć.
Chciałbym zamienić 11 żony na 12 mini i mojego 11 pro na 12 pro.
Swoją drogą, jeśli ktoś by był zainteresowany ip11 128 biały - stan igła, pełny zestaw oraz 11pro 256 grafit, też stan idealny, jakieś drobne ryski na ekranie to można pisać na priv, dogadamy się. Kraków jakby co.

A tym czasem czekamy na maczka który powinien być w