Wpis z mikrobloga

A ja wciąż czekam... żadnego smsa nie dostałem... Zakup w grudniu. 30 marca dostałem maila z informacją o 30-dniowym opóźnieniu. 1.04 dzwonię - słyszę "po weekendzie będzie". 8.04 dzwonię - słyszę "po weekendzie będzie".
@Pi_Sz Raczej 1.05 i 8.05 i jeśli rozmawiamy o podstawowych modelach . Tak wszystkie i7/16/512 28 sztuk pozostałych oraz i7/32/512 21 sztuk pozostałych oraz i9/16/1000 14 sztuk pozostałych . Mogę przeprosić jeśli jesteś w ostatnich sztukach tylko , nie mam na to wpływu staram się już to zamknąć mimo komplikacji do 0 .

W najbliższych dniach po weekendzie na pewno kurier doręczy do rąk jak wszystkim innym .
Jeśli chodzi o sms
Siemanko, zamówiłem sprzęt i dotarł z opóźnieniem przez pandemie. Zaraz przesiadka na iOS :)
Dzięki za dobry sprzęcik, jkaby ktoś miał wątpliwosci nick taki sam jak na Allegro. Tam komentarza już wystawić niestety nie mogę dlatego piszę komentarz tutaj. I wchodząc tu widze że wielu z użytkowników ma ból dupy. Dajcie sobie spokój... przy czytaniu niektórych wypowiedzi iq czytającego schodzi na poziom krytyczny.

edit: do mnie zapukał DHL nie dpd
hogetas - Siemanko, zamówiłem sprzęt i dotarł z opóźnieniem przez pandemie. Zaraz prz...

źródło: comment_15896555242H0ckD4M3GG79iqz2NeFGZ.jpg

Pobierz
@smokehead: Dłużej pociągnie ci na baterii jak kupisz i7 zamiast i9 i słabszą grafikę, 16GB Ram wystarczy do wszystkich podstawowych zastosowań, 32GB Ram jest potrzebne do montowania filmów 8K, programowania na maszynach wirtualnych, 64GB RAM jest potrzebne do tworzenia wirtualnych serwerów i niewielkiego zespołu klientów.
@Clearmont: Dzieki za odpowiedz. Planuje podstawe wlasnie ale z 32gb RAM, nie mam totalnego porownania do macbook bo zawsze mialem ms, w kazdym razie lubie miec 60 zakladek w chrome, maszyna wirtualna tez sie znajdzie, jesli chodzi o foto i video to kiedys ale teraz raczej niz w tym temacie nie dzialam. Jakies programowanie te virtualki duzo tabow w chromie niestety czesto mam i zastanawiam sie nad 32gb RAM poprostu, a
@sstory999: Spoko dzieki, o to mi chodzilo;) juz i tak wszystko co bylo w google i na yt na ten temat ogarnalem. Jednak 16gb ram jako podstawa bylo popularne kilka lat temu, byc moze macos lepiej sobie z tym radzi z tego co wiem, wiem rowniez ze nie warto przeplacac za cos czego sie nie bwdzie uzywac , ale w tym przypadku patrzac na cena/future performance mysle ze mozna sie skusic.
@smokehead: Ja właśnie żałuję, że nie wziąłem 32gb także nie popełniaj tego błędu :) A no tak ale jakby się tak chciało czekać to nigdy by się sprzętu nie kupiło bo teraz to co chwile wypuszczają nowe produkty, także nie ma co gdybać tylko zamawiać bo i tak kilka miesięcy trzeba czekać.
A mozecie jeszcze dac znac jak to wyglada w macach z keyboard layout? Standardowo ktora klawiatura przychodzi? Bo my w europie to z tego co widze zazwyczaj mamy ta klawiature US, jesli sie nie pomylilem.
@fakemail: no kumam ale akurat moje wszystkie laptopy w domu w takim razie maja US uklad, to nie wiem co lepsze. Bo widzialem tezmaca ze zmniejszonym shiftem ale "#" wcale nie byl zamieniony miejscami, wiec nie wiem o co tu chodzi.