Wpis z mikrobloga

@Deja_VU_000: Mam pytanko odnośnie tych iphone’ów, podobno z zaprezentowanych telefonów pierwsze dostępne będą 12 i 12 pro, a na listopad przerzucone 12 mini i Max. Rozumiem że w takiej sytuacji te z wysyłką po 31.12 to modele które najwcześniej wejdą do oferty, czyli wspomniane 12 i 12 pro?
@Rupert_Kotwica: Tak. Maki kończą się dzisiaj aukcje, a iPhone doda bo prezentacja we wtorek wiec nie ma takiej dużej różnicy pomiędzy dniem dzisiejszym a wtorkiem... Ale dziwne by to było jeśli faktycznie rozdziela maxa ze zwykłym...
Nie trzeba już raczej potwierdzać, że kupowanie od Pana Marka jest bezpieczne, że owszem należy poczekać ale otrzymuje się to co się zamówiło. Sam założyłem tutaj konto przed zakupem i obiecałem, że prześlę opinie jak wszystko dostanę i będę mógł potwierdzić wcześniejsze opinie. Kupiłem i dostał 2 szt MacBook Pro 16" jeden w najsłabszej durgi w najmocniejszej konfiguracji. Na oba otrzymałem fakturę. Jeden przyszedł idealnie zgodnie z podawanym terminem, drugi był opóźniony
Tak jak merk3x wspomniał, nie trzeba już potwierdzać, ale... Ja może dodam swoje 3 grosze, bo otrzymałem jakiś czas temu także zegarek od Pana Marka (na specjalne zamówienie, nie było wtedy tego na aukcjach, seria 5). Na zdjęciu poniżej widać Macbooka, którego już wrzucałem parę miesięcy temu w tym wątku + Macbooka z najnowszej dostawy oraz wspomniany zegarek na bransolecie Mediolańskiej (swoją drogą polecam bardzo, bo zegarek prezentuję się dużo lepiej niż
mentalnie_bordo - Tak jak merk3x wspomniał, nie trzeba już potwierdzać, ale... Ja moż...

źródło: comment_1602353156IzxmSrfbM0sldDVmzs7IEc.jpg

Pobierz
Nie wiem co wam napisać ;D od 20.30 otrzymałem ponad 60 wiadomości ;DD

Więc najprościej konkretniej jak się da :

12 mini 128 GB 2699 / żaden inny /

12 128 GB 3199
12 256 GB 3499 / żaden inny /

12 PRO 256 GB 4049
12 PRO 512 GB 4749 / żaden inny /

12 PRO MAX 256 GB 4399
12 PRO MAX 512 GB 5049 / żaden inny /

/
Ucinając głupie wiadomości :

/ Nie nie prowadzę zapisów /
/ Nie nie zarezerwuje na kilka dni żeby zdecydować nad kolorem /
/ Nie nie będzie 64 GB /
/ Nie nie dam rady odłożyć bo za tydzień mam wypłatę /
/ Nie nie będzie rabatu bo kupuje od Pana ( sam go nie mam i zarabiam % ) /

Jest 22.00 prawie godz. to tylko Iphone ;D

@mentalnie_bordo
Dziękuje za zaufanie
@Deja_VU_000: czy mogę prosić o zawołanie mnie i osób, które zaplusują tego posta, gdy pojawią się aukcje? Allegro wydaje się powiadamiać o rozpoczęciu obserwowanych aukcji z opóźnieniem.

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale chyba nie ma możliwości składania zamówień (na np. przelew) mailowo jak to robiłem w przypadku AW gen 6.