Wpis z mikrobloga

Witam dopiero dzisiaj znalazłem chwilę by zamieścić zdjęcia zakupionych u Pana Marka laptopów.
Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Takie transakcje to przyjemność :)
Kontakt z Panem Markiem jest bardzo dobry.
Na każdym etapie zamówienia mogłem zadzwonić, lub napisać.
Gdy nie mógł odebrać zawsze oddzwaniał.
Był to mój pierwszy zakup ale jestem przekonany że nie ostatni :)
Pozdrawiam
DADA0508 - Witam dopiero dzisiaj znalazłem chwilę by zamieścić zdjęcia zakupionych u ...

źródło: comment_1601499076dOiGAtu7119Nh6XIg3KRIg.jpg

Pobierz
@dymex bardzo dziękuje za opinie ( nie prowadzę listy natrętnych klientów i myślę że musiałbyś się Pan bardziej postarać żeby wbić na nią jeśli by była ) , @DADA0508 również dziękuje bardzo za opinie i polecam się na przyszłość .

Wyżej zrobiłem błąd w datach więc sprostowanie :

29.09.2020 miały startować zamówienia na nowe aukcje z dostawą na 28.02.2021 . Wystartują dopiero 13.10.2020 . Będą trwały około 2/3 tygodni z możliwością przedłużenia
@rabiks: jak dobrze zrozumiałem, to napisał że dziś jutro przyjęcie +7 dni wydanie + 5 dni wysyłka więc powinny być między 14 a 21.10 u każdego już. Sam czekam i już bym chciał mieć maczka w domu :)
@slawomirpl a zamówienia dokonałeś przez allegro ? Napisz w prywatnej wiadomości nick allegro sprawdzę co się stało że nie otrzymałeś email.

@rabiks tak jak napisał @minro 5-6/10 ma zjechać sprzęt do PL , 7 dni roboczych wydanie z ekspedycji , więc około 15.10 rozpoczną się wysyłki +5 dni ( na bieżąco będę wysyłał wiadomości sms )
@Deja_VU_000: Jak to jest, ze wysyłka jak jest napisane na Allegro ma być po 30 września i zrealizowana 7 dni roboczych od tej daty, wiec rozumiem, ze w tym tygodniu powinna być wysyłka :) . Czemu nie jest? Napisał Pan, ze dostawa nie ma opóźnień, czy ja czegoś nie rozumiem jak podaje się wysyłkę 15.10 + 5 dni dostarczenie?
@Wielebny1981 pisałem drogą email że zjeżdża bez większego opóźnienia do PL i tu również "Towar będzie miał przyjęcie w dniach 5-6.10" 7 dni roboczych to wydanie towaru z ekspedycji . 4,5 dni wysyłka .
Więc licząc 7 dni roboczych do 5-6/10 to około 15 rozpocznie się wysyłka .
Jeśli chodzi o powtarzające się pytania w email i wiadomościach :

13.10.2020 wystartują aukcje z dostawą na 28.02. Będą trwały około 2/3 tygodni z możliwością przedłużenia jak zawsze , w przypadku premier nowych przedmiotów będą uzupełniane .Powinny w tych aukcjach pojawić się Iphony 12 i inne produkty ale ilości będą bardzo ograniczone. Aukcje z dostawą na 31.12 nie będą przedłużane ,na 13.10 są już ustawione aukcje z dostawą na 28.02.2020.

Pozdrawiam
Cześć, iMac pro kupiony z wysyłką od 31.12. Uzbrajam się w cierpliwość.

Przekopałem się przez 750 komentarzy w tym wątku - jeśli to wałek to chylę czoła - zbrodnia doskonała. Dla mających wątpliwości - nie jestem botem, nikt mi nie płaci za pisanie postów, nie jestem kolegą Pana Marka :) Mam wątpliwości jak każdy ale uznałem, że -43% ceny jest warte ryzyka.

jak tylko otrzymam przesyłkę podeśle zdjęcia.

Pozdr.
Garymuw - Cześć, iMac pro kupiony z wysyłką od 31.12. Uzbrajam się w cierpliwość.

...

źródło: comment_1602019784fv8XaOtVkW99E3DFz66yOd.jpg

Pobierz
@minro: ja zamawiałem jak jeszcze nie było dużo opinii iiiiiii warto było. Sam teraz zamówiłem 3 AW6 :)

Ubezpieczone macie tak czy inaczej do 10k na Allegro także śpijcie spokojnie :)
Po co się licytować. Pierwsze zakupy zrobiłem, gdy jeszcze nie było żadnego wątku na Wykop i wtedy, kiedy rzeczywiście wysyłki były robione w ciągu kilku dni roboczych od deklarowanego terminu (pewnie byłó dużo mniej kupujących). Od roku te terminy to ściema i nie chodzi tylko o kwestie Covid bo problemy z wielotygodniowymi opóźnieniami zaczęły się jeszcze w 2019 r. Zauważyłem jeszcze jedną prawidłowość. Fakt, że nigdy nie czekałem do końca aukcji i
@Garymuw hahaha dobre :)) Dziękuje za zakup trochę mnie to rozbawiło :))

@minro już blisko 15/16 zaczną byś wysyłane i będę wysyłał sms na bieżąco :)

@sstory999 trochę czasu już minęło , kiedy 2017/2018 to nawet wątku nie było :)

@ornitologiczny tak 15/16 , 6.10 było przyjęcie w PL , będę wysyłał sms na bieżąco z list wysyłkowych , zawsze psioczą komuś zawsze coś nie pasuje . Ale to tak zawsze 3/4
krzysiekZ_1984 postaram się odpowiedzieć skoro już piszesz że z czymś ściemniam , czasem tłumaczę się za pośredników ale raczej rzadko się zdarza żeby ktoś mi zarzucał ściemnianie .

Oczywiście kiedyś nie było żadnych wątków , może nawet kiedyś dokonałeś na prywatnym koncie zakupu puki nie było od górniej narzucone założenia konta firmowego . Zawsze od daty dostawy było 7 dni roboczych wydanie towaru i 4/5 dni wysyłka po prostu w 2017 czy
Z informacji aktualnych 13.10.2020 tak jak pisałem wystartują aukcje z dostawą na 28.02. Będą trwały około 2/3 tygodni z możliwością przedłużenia jak zawsze , w przypadku premier nowych przedmiotów będą uzupełniane .

Na 13.10 zapowiedziana jest konferencja Apple i wszystko wskazuje na Iphony 12 i inne produkty . Jeśli się dogadam na 3 dni do aukcji z terminem dostawy 28.02.2021 dodane zostaną Iphony z terminem dostawy na 31.12.2020 w małej ilości .