Wpis z mikrobloga

Również dzisiaj dostałem swojego Maca, dokładnie 147 dni od zakupu. Jeśli ktoś ma cierpliwość, można polecić, cena jest oczywiście świetna.
W tym momencie jedynie na stronie Apple nie chce mi wejść gwarancja, pojawia się informacja, żeby spróbować później ponownie.

Jedyne zastrzeżenia mam odnośnie daty wysyłki, a raczej jej przedstawienia na Allegro. Widząc "wysyłka po 30.09" oraz "sprzedający wysyła towar w przeciągu tygodnia" spodziewałem się, że max. 7 września sprzęt będzie u mnie.
tomek9700 - Również dzisiaj dostałem swojego Maca, dokładnie 147 dni od zakupu. Jeśli...

źródło: comment_1603452260RIvX80p26RKPxnWcOJCWyG.jpg

Pobierz
Cześć wszystkim. Piszę w nawiązaniu do wątku z problemami z gwarancją.
Ja mam już aktywną gwarancję - pomógł mi Pan Marek.
Bardzo dziękuję za interwencję w moim imieniu.

Dla kogokolwiek kto jeszcze się nie zdecydował:
- Czeka się długo. Nie da się ukryć.
- Pan Marek ogarnia, kontakt świetny.
- Ja na pewno zostanę stałym klientem

Pozdrawiam! :)
Dziś również odebrałem od kuriera swojego MBP13 zakupionego w czerwcu2020. Przyszedł oryginalnie zapakowany. Nie miałem czasu jeszcze go uruchomić, ale nie wyglada na to abym miał powody do obaw.
Bardzo dobry kontakt z panem Markiem. Na bierząco informuje on o terminach i w sumie bez poślizgu przyszła paczka w terminie jaki otrzymałem w SMS.
Dla niezdecydowanych - polecam. Sam miałem duże obiekcje, przekazałem cały Internet na temat „CAR4VIP”, pytałem Allegro o ubezpieczenia
Witam wszystkich, również czekam na komputer, spodziewam się kuriera na początku przyszłego tygodnia.

Jednak zastanawia mnie kwestia koloru urządzenia. W aukcji podane było:

"Parametry fizyczne
Kolor:szary"

a także: "Klawiatura zawarta w obudowie nowego MacBook’a Pro Space Gray [...]"

jednak z tego co widzę na zdjęciach, np. użytkownika @tomek9700 komputer jest w kolorze srebrnym. Czy to specjalne zamówienie czy wszystkie są srebrne?

Pozdrawiam
Mam i ja! Warto było czekać :D jakieś fotki to może później wjadą :D jeśli chodzi o gwarancje nie mogą jej zweryfikować, ale muszę jeszcze apple care kupic
W nawiązaniu do wcześniejszych rozmów kolejna pula telefonów 2 razy większa z dostawą jeszcze na koniec obecnych zamówień 28.02.2020 ( zostały przedłużone od listopada dostawy jak w tamtym roku na 31.03 , tak jak pisałem zamówienia na 28.02 tylko przez krótki czas ) pojawi się po północy 31.10/01.11 z terminem jak obecne aukcje 28.02.2020.

Mimo większej puli i tak będzie jej mniej niż chętnych więc proszę o plusowanie który model kto zainteresowany