Wpis z mikrobloga

Sobota to dzień, którego najbardziej nienawidzę. Od poniedziałku do piątku to przynajmniej czegoś się w szkole nauczę, a jak przyjdzie taka sobota to nie mam po co wstawać z łóżka. Przecież nie ma sensu wstawać z łóżka żeby grać 12h w polską dynamiczną grę MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w którą gram już całe 10 lat. Nienawidzę już tej gry i nie chcę w nią grać, najchętniej usunąłbym konto i przytulił jakąś #rozowepaski ale przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nigdy nie będę miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny, niezależnie od tego kim bym był i co bym robił, co 10.02.2016r. pokazała mi hipergamiczna bestia #p0lka patrycja, którą teraz rozwiera bolec chada filipka-180. Nerkę bym oddał byleby mieć 180cm...
Ja czegoś od życia oczekuję. Nie milionów, lamborghini, podróży dookoła świata. Ja chcę tylko mieć dziewczynę, kochać i być kochanym, ale mając karłowatość 168,5cm mogę sobie co najwyżej zrobić cipę za 30k za granicą, bo w tym seksistowskim kraju nie ma miejsca dla ludzi z moim #!$%@?. A najłatwiej to sznur, pętelka i się skończy męka.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow #depresja #gorzkiezale #zalesie
Pobierz k.....y - Sobota to dzień, którego najbardziej nienawidzę. Od poniedziałku do piątku ...
źródło: comment_F2wfia9VAEkJdOPXFOoidVznhAMjBhfJ.jpg
  • 20