Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kilka pytan odnosnie #choroby #depresja
Jesli nie macie ochoty lub czasu odpowiedzcie chiciaz na wybrane, dowolne #pytanie
Z gory prosze o grzeczne odpowiedzi i brak agresji ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Czy #leki #ssri lub #neuroleptyki poprawily wam samopoczucie czy raczej uznajecie to za #placebo a jesli poprawily to jaka to substancja czynna/ktory lek najlepiej bez nazw handlowych i pi jakim czasie
2. Czy leki odebraly wam sile do pracy/ciezej wstawac rano ? Czy jest wieksza sennosc ?
3. Czy leki wsplynely na sprawy zwiazene z #seks em?
4. Czy moze jakies suplementy i #witaminy lub #mineraly wyraznie wam pomogly ?
np. #omega3 #magnez itp. ? Lub inne rozwiazania #medycynanaturalna
5. Jaki wplyw ma na was #sport i #silownia ? Ewentualnie #bieganie
6. Czy z perspektywy czasu dlugiego leczenia (kilka lat) lek wciaz dziala dobrze, czy pojawila sie #tolerancja na leki? Trzeba zwiekszac dawke lub zmieniac ?
7 . Czy ktos z was uwaza ze pojscie do #lekarz #psychiatria i rozpoczecie leczenia to byl blad no trwale wam to rozlegolowalo orgaznizm i wprowadzilo zaburzenia hormonalne ?
8. Czy ktos z was leczyl sie na depresje nie u lekarza psychiatry ale hormonalnie u #endokrynologia ? Mam na mysli legalny #doping na recepte od lekarza z powodu braku wlasnych hornonow Np. Bral testosteron lub estrogen. Albo wplyw na samopoczucie mialy jednak wiekszy wplyw problemy z dziedziny #neurologia ?
9. Jaki wplyw na ustapienie depresji moze miec waszym zdaniem poprawa wygladu dzieki #medycynaestetyczna i dzieki temu wyjscie z #przegryw
10. Jaki wplyw waszym zdanien ma udany lub nieudany #zwiazek #rodzina dobra #praca #religia ?

Dziekuje wam #rozowepaski i #niebieskiepaski za odpowiedzi. Pozdrawiam was KASIA z oddzialu szpitala psychiatrycznego w #zamosc
( ͡° ͜ʖ ͡°) trafilam tu przez przedawkowanie #alkohol !!!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam kilka pytan odnosnie #choroby #...

źródło: comment_lInUL1EvvKANm7MFjWy4ZWvHxDK8WIdv.jpg

Pobierz
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Fluoxetyna względnie pomagała, łatwiej było wziąć się do działania.
2. Nie, nie.
3. Zerowe libido.
4. Witaminy biorę na stałe, ciężko mi określić czy mają jakikolwiek wpływ na samopoczucie.
5htp + piracetam dają radę jeśli nie chodzi o chorobę a po prostu gorszy czas.
5. Nie praktykuję.
6. Na samo SSRI tolerancja pojawiać się nie powinna.
7. Lepiej mieć hormony do uregulowania niż leżeć pod ziemią.
8. Jeśli masz
EzoterycznyStarzec:

Echhh... Rozpisałem się i net mi padł. Postaram się jeszcze raz napisać :)

1. Czy #leki #ssri lub #neuroleptyki poprawily wam samopoczucie czy raczej uznajecie to za #placebo a jesli poprawily to jaka to substancja czynna/ktory lek najlepiej bez nazw handlowych i pi jakim czasie


Sertralina po ok. 15 dniach stosowania z nastroju 1.5/10 podniosła mi nastrój do 8+/10. Pierwsze podejście i od razu lekarz dobrze trafił z lekiem. Oczywiście