Wpis z mikrobloga

@lil_satan Ja chyba nie potrafię odpowiedzieć, bo kiedyś straciłem głowę i byłem z kobietą u której początkowo to mało co mi się podobało. Wydaje mi się że nigdy nie związałbym się z po prostu głupią #!$%@?ą, ale ze mną to nigdy nic nie wiadomo.
@lil_satan:
-zaniedbanie/otyłość
-tatuaże
-nadużywanie alkoholu/ narkotyków
-bezrobotna (ale przez dłuższy czas)
-posiadanie dzieci
-niewierność i ciągłe kłamstwa
-roszczeniowa postawa/księżniczkowanie
-brak zainteresowań/pasji, brak swojego zdania
-duża ilość partnerów, ile? no jak ktoś był w 7 związkach to chyba coś nie tak z nim (nie mylić z ilością partnerów seksualnych)
@lil_satan: jeśli chodzi o wygląd to:
- tatuaże,
- za dużo makijażu
- sztuczna opalenizna to od razu meh, natomiast mocna opalenizna też mi jakoś nie leży, wolę bladszą cerę
- kolczyki np. w nosie
- otyłość
- wąs
- bardzo lubie wyrazistą linie szczęki więc double chin odpada ( ͡° ʖ̯ ͡°)

charakter:
- skupianie się na życiu innych i zbyt częste spędzanie czasu na fb/insta
@lil_satan Przeświadczenie o swojej wyjątkowości, wyjątkowości swoich zainteresowań czy doświadczeń życiowych i chęć bycia zawsze w centrum atencji. Tendencja do wbijania ewidentnie niekomfortowych szpil swojemu partnerowi w towarzystwie. W wyglądzie można wybaczyć naprawdę sporo, ale jest wiele cech charakteru, których bym nie zdzierżył.
@CzaryMarek: Piszesz, jakby każda bójka kończyła się oczywistą tragedią i kalectwem. Nie wiem czy wiesz, ale właśnie w tej chwili na świecie tłucze się między sobą pierdyliard facetów w wieku różnym. W 95% skończy się na siniakach i stłuczeniach, może ze 3% dozna poważniejszego uszczerbku jak np. złamanie kości, a w szpitalu czy na cmentarzu skończy daj boziu te 2% nieszczęśników. No dramat i szok.
@Zielona_Beczka: Dla ciebie nie, bo ty niczym nie ryzykujesz, coś się stanie chłoptasiowi z którym się spotykasz, a nic poza tygodniową znajomością cię nie łączy, to idziesz dalej, mówisz "takie jest życie" i cześć.
Kto się głównie leje na tych ulicach? Prezesi spółek, przedsiębiorcy, klasa średnia, inteligencje, czy może patologia i margines? Jaki niby facet chciałby dążyć do tej drugiej grupy?
@CzaryMarek: Przede wszystkim to już skrajna sytuacja, kiedy dojdzie do eskalacji przemocy. Wróćmy może do punktu wyjścia, czyli prostej akcji kiedy jesteś ze swoją kobietą np. w pubie, i ktoś odwala wam chamówę lub zaczepia - no i ja optuję za tym, że prawdziwy facet powinien mieć jaja i odważnie postawić granice, a nie bać się że może dostanie od chłystka w oko.
@CzaryMarek: Zawsze może się zdarzyć, w parku, na ulicy, w sklepie. Rzecz w tym, że jeśli facet jest cipencjuszem który nie chroni swojej kobiety w drobnych sprawach, to i nie ma sensu z nim być, bo w większych tym bardziej nie będzie z niego pożytku.
Kończy się na tym, że nawet do zbyt głośnych sąsiadów baba sama musi iść żeby przypomnieć im, że jest późna noc, a jaśnie cipencjusz siedzi tylko
@lil_satan: Po prostu polecę ciągiem, bez pieprzenia się z listami, ok? Pedagodzy, psycholodzy, kobiety po 30 które zderzyły się z ścianą, farbowane blondynki, panny z syndromem Resting Bitch Face.
Większość kobiet z czerwonymi ustami(przykro mi to powiedzieć, ale zaledwie procentowi kobiet uchodzi to na sucho i wygląda dobrze, reszta z was wygląda jak #!$%@? klauny Po-Po, które zwiały z cyrku.) i paznokciami, sztuczna opalenizna utrzymywana przez trzy kwartały.
Prowincjonalne księżniczki, ogólnie
@Zielona_Beczka: Na ulicy jak mieszkasz w dobrej dzielnicy to nic ci nie grozi, w sklepie też raczej nic się nie wydarzy. No właśnie zbyt głośnych sąsiadów - nie chce ad personam, ale wydaje mi się, że twoje myślenie wynika z tego, że możesz wybierać jedynie spośród magazynierów/kierowców autobusów za 2-4k. Jak facet ma hajs i kobieta też, to mieszkają w domku, ew w nowoczesnych zabudowania w centrum, gdzie koszty najmu są
@lil_satan:
Niewierność, okrucieństwo wobec zwierząt i ludzi, brak szacunku do drugiego człowieka(nie ważne czy do mnie czy do kelnera), wulgarność, IQ niższe od mojego, brak poczucia humoru, konfliktowość (drama queen), nieleczone uzależnienia, rozchwianie emocjonalne, bardzo niska komunikatywność i inteligencja interpersonalna.
Z wyglądu to niezadbanie, tandetne ciuchy (jakieś poszarpane jeansy AD 2001 i polar), brzydkie zęby, otyłość, damska sylwetka (szerokie biodra, wąskie ramiona) i wyraźne łysienie.