Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #suplementy #dieta #dzieci
Witam.
Mój syn ma 6 lat i jego aktualna dieta to 1300kcal (20% B, 30% T, 50% W) chodzi na siłkę 3x w tyg. oprócz tego codziennie biega po dworze, gra w piłkę i jeździ na rowerze. Z suplementów leci u niego odżywka białkowa, ponieważ bardzo ją lubi,
kreatyna, mam kilka smaków, więc mu się nie nudzi. Planuję zmienić mu plan na taki 4x w tyg i tutaj przydałaby się jakaś przedtreningówka. Myślę nad 10g cytruliny oraz 600mg kofeiny (na lepsza pompe i pobudzenie) oprócz tego suplementuję go omegą 3 oraz d3 k2. Czego jeszcze brakuje mu w suplementacji, zeby maksylanie zwiekszych zdobywanie masy mięśniowej?
Jezeli chodzi o pierwsza bombe to bedzie to testosteron cypionat, ale dopiero w wieku 15lat.
  • 49
  • Odpowiedz
  • 593
@ChoNoTu 1300 kalorii? Chcesz z niego zrobić jakiegoś chudego szczura? #!$%@? co najmniej 2 razy tyle. Pamietaj również o kąpielach w keratynie. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: problem przedtreningowe polega na tym, ze to co działa zostało zakazane. Ja bym dla swojego smyka załatwił coś z DMAA, bo jeszcze legalne. Oczywiście wartości sugerowane daj razy 2 lub 4. W zależności czy to dzień nietreningowy czy treningowy.
  • Odpowiedz
Jezeli chodzi o pierwsza bombe to bedzie to testosteron cypionat, ale dopiero w wieku 15lat.


@ChoNoTu: a po co tracić czas i czekać na jego naturalny pik, jak może być juz teraz?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślę nad 10g cytruliny oraz 600mg kofeiny


@ChoNoTu: A co on, 2 lata ma? Kup mu jakiegoś mesomorpha albo fury z 1,3-dimetyloaminą i niech bierze kilka miarek przed treningiem to będzie mógł podnosić wielkie ciężary = duży bodziec = masa mięśniowa i siła
  • Odpowiedz