Wpis z mikrobloga

15k miesięcznie
Zapraszam do społeczności Start upowej.

Idea jest taka, że budujemy miejsce, gdzie można nawiązać kontakty, dostać/zlecić zlecenie, wspólnie budować projekty, uczyć się i zebrać cenne doświadczenie.

Obecnie głównie składamy się z programistów, ale społeczność jest dla każdego kto chce zarabiać mityczne 15k miesięcznie przez Internet, możliwości jest sporo.

- programiści, fotografowie, copywriterzy, graficy, marketing, sprzedaż, rekruterzy, itd.

Czyli miejsce, które pozwoli ci rozwinąć własny pomysł, poznać ciekawych ludzi i zarobić pieniądze ( ͜͡ʖ ͡€)

Jeśli używałeś IRCa szybko odnajdziesz się na Slacku, gdzie prowadzimy rozmowy.

1094 osób zarejestrowanych na slacku LINK
1531 osób w grupie na FB LINK

Jeśli wejdziesz na kanał, napisz "Cześć".

pozdrawiam
grabowski_f

#programowanie #webdev #naukaprogramowania #it #grafika #zlecenie #wordpress #photoshop #marketing #branding #socialmedia #android #frontend #php #javascript #java #css #webdesign #freelance #startup #webstuff #reklamakreatywna #informatyka #komputery #android #fotografia #internet #blog #pc #aliexpress #reklama #biznes #januszebiznesu #firma #kryptowaluty #marketing #korposwiat #gamedev #inwestycje #dzialalnoscgospodarcza #python #photoshop #amazon #html #microsoft #internet #intel #instagram #facebook #seo #sql #snapchat #zarobki #witamsie #wolnyrynek #januszemarketingu #reklama #unity3d #angularjs #webmastering #zarabianie #technologia #zainteresowania #coolstory #strimi #allegro #linux #pieniadze #praca
grabowskif - 15k miesięcznie
Zapraszam do społeczności Start upowej.


Idea jest ...

źródło: comment_WKzd8JpeAFcSt18ZKJMoFgMWPIVs1dEe.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
Możesz napisać, co udało się zrobić w ramach tej grupy

macie tam ogarnietych ludzi z ogarnietymi projektami szukających ogarnietych ludzi czy sobie takie od zera do bohatera chcecie zrobić


@Johnny_ @stash: Ja odpowiem, nic się nikomu nie udało zrobić w ramach tej grupy, poza ogólnym łechtaniem ego i chwaleniem się skillem i planami :D

Podobno kilka projektów powstaje, ale dowodów na to nie ma nikt :D
  • Odpowiedz
A co tu miało powstać. Zbiór ludzi którzy coś by chcieli ale nie wiedzą co. Nauczyli by się czegoś ale też nie wiedzą czego. Zarabiać by chcieli ale nie wiedzą na czym.

Jak ktoś wie co czego chcę to nie dołącza do takich "grup". Szkoda czasu, większość to pewnie gimnazjaliści co robią "projekty"
  • Odpowiedz
@azz5 no nie wiem, ja się uważam za mocno ogarnietego, a ze ostatnio próbuje nowych technologii to porobilbym coś z kimś kto jest bardziej obeznany w stacku i chciałem zobaczyć czy ktoś taki się znajdzie. Wbije z ciekawości jutro i popytam :-D
  • Odpowiedz