Wpis z mikrobloga

@nint: Pamiętacie może ten wykop sprzed około roku/pótora, gdzie dwóch angielskich gostków zrobiło program jak zamoczyć w polskiej pusi?
Mają własną stronę, robią szkolenia dla #tfnogf itd., więc trochę to była auto-promocja, ale nie tylko.
Opowiadali też stulejarzom jak się elegancko ubierać, i mieli 100% racji mówiąc, że nie jest to trudne, bo zdecydowana większość Polskich mążczyzn ubiera się okropnie.
I to jest prawda.
A pomyśleć, że jeszcze pokolenie naszych
źródło: comment_xOADKTnurKEyFkGgdfl8FCQnjiqLd4HU.jpg
@kodaksosa: oj to pieszczotliwe takie bylo...

W teorii masz racje, pod warunkiem, ze ma sie czas na silke :) czasami pracuje po 12h i wracam tak wytyrany, ze ni cholery nie mam sily, zeby wyjsc biegac
@nint: dzis tak gorąco ze w t shircie sie czlowiek poci, a co dopiero w takiej koszuli, gdzie rekawy przylegaja do ciala przez co zmniejsza sie przewiewnosc, do tego w dlugich spodniach to sie dupsko zapoci
@neo_vir: Bieganiem nie zgubisz brzucha, skąd się #!$%@? bierze takie coś? XD Po prostu jedz mniej i zdrowiej, znam osoby które schudły po 15 - 20kg samą dieta i to normalną, a nie jakąś katorgą. Dodatkowo nic nie ćwiczyły, fakt faktem bez ćwiczeń jakość tego jest gorsza, ale efekty są. Po prostu trzeba inaczej jeść, no i to nie znaczy, że drożej.
@i20918: @b69: a na resztę roku jaką masz wymówkę? ( ͡ ͜ʖ ͡)


Chłopaki, ja wam próbuje pomóc chodźcie jak chcecie, nie moja sprawa, mówię wam tylko na co dupery lecą, co im się podoba i tyle. Nawet na niższym i grubszym mężczyźnie to wygląda na pewno lepiej niż t-shirt nike i jeansy.

No to tyle. Wychodząc codziennie z domu w bojówkach i koszulce rodem
@nint: Ja chodzę w garniaku od czasu do czasu ale nie dlatego by kobiety na mnie leciały tylko bo mam #!$%@? na opinię ludzi i lubię tak chodzić, normalnie nikt tak nie chodzi bo wygląda jak debil a kobieta pomyśli najwyżej że jest jakimś pozerem jak się dowie, że ten garnitur niczego nie przedstawia, niektórzy w garniturze nawet za parę tysięcy będą wyglądać jak maturzyści. Na wykopie jest jakaś mentalność z
@Ornament bo pewnie ze zmianą wyglądu nabrałeś pewności siebie, a ona bardzo wpływa na sposób w jaki postrzegają Cię różowe/ludzie.
@Naxster jak ni ma cycków to dekolt nie da +10, trzeba nadrabiać innymi atutami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nint: Problemów z takim ubiorem jest kilka. Chociażby fakt, że cholernie trudno tak dobrać ubrania, żeby to wyglądało świetnie na takim przeciętnym facecie jak np. ja. Na modelach na zdjęciach i filmach wszystko fajnie wygląda - idealna sylwetka, w uj drogie ubrania dopasowane co do milimetra, na zdjęciach jakieś spinanie materiału z tyłu, żeby dobrze wyglądało :P Jak się tak ubiorę, to po 15 minutach koszula się gnie, "wyskakuje" ze spodni,
@nint: Chodzę tak jak wychodzę na miasto albo do znajomych, od koszul białych po jasnoniebieskie, zazwyczaj jednak bez krawatu. Tylko, ze zazwyczaj nowa koszula i spodnie to spory wydatek, więc czasem trzeba ubrać coś casualowego żeby się nie powtarzać ;)
@nint ale wiesz, że nie wszyscy we wszystkim czują się dobrze? Każdy ma inny styl i wg mnie w fajnym gładkim, dopasowanym podobnie do tej koszuli t-shircie, ładnych jeansach (nie z typu: heterosexual man fashion) i fajnych maxach czy innych Jordanach też można wyglądać zajebiście. Widzę, że ogólnie na wykopie panuje jakieś #!$%@? i upieranie się na Smart casual, a cała reszta to ciota i #!$%@?...
- koszula krępuje ruchy ✓

- krawat to stryczek ✓

- eleganckie buty z włoskiej skóry nie oddychają ✓

- koszula to zły pomysł, bo po odwinięciu rękawy będą pogniecione ✓

- bk ze studentów prawa hehe, kretyni chodzą pod krawatem zamiast w koszulce Sabatonu ✓


@Dutch: WELCOME TO WYPOK

poza tym:
<heh murki patrzcie w jakim stroju mozecie spodobac sie kazdemu różowemu
<NIE BENDE W TYM CHODZIL CODZIENNIE MOJA BUDOWA