Wpis z mikrobloga

patrzyłam i nie wiem czym dobrej jakości biała bawełniana koszula z podwiniętymi rękawami ustępuje tym t-shirtom które spotykam na ulicy


@nint: Uwierz mi, że jest różnica, chodzę w jednym oraz drugim i widzę różnicę w upalny dzień.
  • Odpowiedz
@sal-vadore:

pewnie twoja dziewczyna jest zadowolona z twoich zdolności manualnych

Pewnie nie bardziej niż Twój pracodawca z dofinansowania z PFRON ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chłopaki, ja wam próbuje pomóc chodźcie jak chcecie, nie moja sprawa, mówię wam tylko na co dupery lecą, co im się podoba i tyle.


@nint: A tam sranie w banie. 15 kilo temu chodziłem cały czas ubrany elegancko i na kobietach nie robiło to w ogóle wrażenia. Schudłem, nabrałem mięśni, teraz przychodzę do pracy w krótkich spodenkach, koszulce bez rękawów z napisem "sea/you/beach" i cieszę się o wiele większym zainteresowaniem
  • Odpowiedz
, ja wam próbuje pomóc chodźcie jak chcecie, nie moja sprawa, mówię wam tylko na co dupery lecą, co im się podoba i tyle


@nint: W sensie co TOBIE się podoba. Ładnie tak generalizować na całą płeć?
  • Odpowiedz
Chłopaki, ja wam próbuje pomóc chodźcie jak chcecie, nie moja sprawa, mówię wam tylko na co dupery lecą, co im się podoba i tyle.


@nint: Raczej mówisz nam na co Ty konkretnie lecisz i co Ci się podoba. No chyba że wszystkie kobiety świata uczyniły Cię swoją czołową przedstawicielką na mirko i głosem ludu, to wtedy zwracam honor ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dantalia: Niebieskiepaski z wykop lubią krzyczeć w internetach, a na ulicy im się buzia zakleja jak u NEO w Matrix'ie. Też potrafię się ubrać zależnie od sytuacji i od tego jakie wrażenie chcę wywrzeć na moim różowym. Mogę mieć airmaxy, dżinsowe spodenki, luźną koszulkę i fullcapa, ale równie dobrze mogę mieć espadryle, spodnie, koszulę.
Moim zdaniem najważniejsza rzecz w ubraniu to to aby było czyste.
  • Odpowiedz
wysokim i dobrze zbudowanym, ale to jest oczywiste, więc pomijam ( ͡° ͜ʖ ͡°))


@kamila-rodowicz: Biały t-shirt i Levisy wymagają ostrożnego doboru dodatków, w tym wypadku srebrnego Porsche. To faktycznie pominęłaś więc pewnie poziom oczywistości Over 9000.
  • Odpowiedz
Biała koszula, garniturowe spodnie, podwinięte rękawy


@nint: to już lepiej biała koszula z krótkimi rękawami. I nie wiem po co ten krawat, ale niech se będzie.
Podwinięte rękawy są cholernie niewygodne, piją w łokciach.
  • Odpowiedz
@nint: A kobiety chodzą w piżamach po ulicy, bo nie wiem jak inaczej nazwać takie pantalony ze szmat szerokie :-D przestańcie chodzić w piżamach i zacznijcie ubierać się w spódnice do kolana , koszule i rajstopy. hurr durr + pińcet do atrakcyjności.
  • Odpowiedz