Wpis z mikrobloga

Podobno w polsce brakuje pracownikow IT i programistow
dlaczego wiec od 6 miesiecy nie mogę znaleźć godnej pracy?
jestem swietnym programistą, analitykiem, ekspertem IT. i mogę pracować choćby od jutra. dlaczego więc nie mogę tego zrobić?
założyłem to konto 6 miesięcy temu celem znalezienia godnej pracy. Napisałem 500 mikroblogów i nadal nie przybliżyło mnie to nawet o krok.

Daję wam ostatnią szansę. napiszcie jakie miasto mam wybrać i co mam zrobić, krok po kroku aby mieć godną pracę. zrobię to co każecie i zdam relację jaki był tego efekt. duble decydują co robię.

#it #praca #pracbaza

  • 113
I po przeglądnięciu ogółu tej firemki widać że szukają nie kogoś kompetentnego tylko kogoś kto ubiera ładny krawat i mówi dużo 'ą' i 'ę'.


@bez_pracy_brak_kolaczy: gówno wiesz i gówno widziałeś, przyjedź, zobacz i pokaż mi chociaż jednego gościa w garniturze, no chyba, że będzie to dyrektor, tak studia są wymienione w wymaganiach, a Twoim zdaniem powinnni pisać, że podstawówka spoko i wystarczy? Nikt nie każe znać niemieckiego, jest tylko dodatkowym atutem,
Z takim podejściem do korporacji i np. premii 10 patoli co kwartał


@mug3n: do korporacji? to zależy czy korporacja = duża firma, czy korporacja = farma tresowanych niewolników

polecam ci rozkręcenie własnego biznesu


@mug3n: tak ale to wymaga dużo pieniędzy a te pieniądze można zdobyć właśnie z pracy.

Zarejestruj się w UP, napisz w 3 miesiące biznesplan, weź dofinansowanie na 2016 do 20 tyś (lapek, hosting, aparat, itd.)


@mug3n:
z postawą na "nie", nie wiesz, nie znasz a oceniasz


@chripal: znam i dlatego oceniam

zresztą dużo programistów pracuje zdalnie z domu


@chripal: ja też. ale teraz chcę nie w domu

w Twoim wypadku to będzie chyba dobre rozwiązanie


@chripal: faktycznie ma to bardzo wiele zalet, ale jest jeden poważny problem który wszystko rujnuje.

@chripal: odniesiesz się do reszty, min. do tzw. wykształcenia?

Wszystko źle, wszystko nie tak,