Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy, #tfwnogf i #przegryw chcecie wiedzieć jak to jest mieć #rozowypasek 10/10? Ano wcale nie jest tak zajebiście. Zawsze jak wychodzisz, nie daj boże do centrum, to masz dziesiątki gapiących się facetów. #!$%@? dosłownie każdy, nawet najstarszy dziadek będzie obcinał twój pasek z góry na dół, od tyłu i przodu. Niektórzy pizgną se fotkę z ukrycia, jebną jakimś żałosnym tekstem za plecami typu: "te januż, pacz jaki źrebag", albo zagadają na ulicy, #!$%@? że stoisz obok. I ta świadomość tego co oni mają w głowach. Najgorsi są ci fotografowie niejdojeby, podryw na sesję #!$%@?, a pasek naiwnie myśli, że "przecież studenteł, fotografistyka, niech ma, a mi sesja poczebna do porftolio motzno, bo za free". Wszystko fajnie, ale #!$%@? na dłuższą metę. Ale to jest nic - wyjście do klubu. #!$%@? nie wiem czy żenadnąć, kisnąć, czy co #!$%@?ć. Spuścisz loszkę ze smyczy na 5 minut, a ona wraca z info, że połowa starych, rubasznych, bogatych dziadów chcę ją zaprosić na zakupy i Malediwy. "Kupię ci co chcesz, biżuterię, ładne ciuchy, zaproszę na dobre jedzenie i kupię wszytko to, na co nie stać ciebie ani twojego chłopaka". #!$%@?.jpg. Kumple mówio: "nie lekceważ siły pieniędza, one to wszystkie lubio, uważaj"... Dzięki w #!$%@?. A jak ty chcesz z nowo poznaną znajomą pogadać, to jest wjazd z buta na ryj. Dziady to #!$%@?, bo wprost chcą zrobić z niej dziwkę za parę spodni. Gorzej, jak się jakiś serio młody, przystojny i w #!$%@? bogaty nawinie. Tu trzeba być alfa jak #!$%@? Biały Kieł. Loszka nie będzie łatwo chciała #!$%@?ć jego numeru z telefonu. Argumenty wówczas będą tak mocne, że nie tylko będą robiły #!$%@?ę z logiki, ale i z św. Tomasza: "A ty byś wyrzucił kontakt do jakieś dziewczyny, jakbym ci kazała?!" Kisnę z tego aż do łez.
Taki pasek patrzy inaczej na świat, taki pasek autentycznie myśli, że wszyscy na świecie są mili, dobroduszni i uczynni...


#truestory #takaprawda #gorzkiezale
  • 227
A pieniądze same z siebie nic nie dają. PS. To najprawdziwsza prawda.


@Tibiasz: Jasne, że same z siebie nic nie dają, ale utarło się, że facet jest albo stary, brzydki i bogaty albo młody, przystojny ale debil i biedny. Coś jak z kobietami albo głupia albo ładna.

A prawda jest taka, że po ulicach chodzi od groma zajebistych facetów zarabiających dobrą kasę, będących 9-10/10 dla każdego kobiety i jednocześnie poziomem ogarnięcia
@thekrepa: Moze przesadzasz z tym 10/10, ale moge potwierdzic co mowisz. Ja mialem przez pol roku paska tskie 8-9/10 ale takie w realnej skali. #!$%@? nie dalo sie zyc z taka, wszedzie #!$%@? ruchacze podrywacze sie znajdowali. A jak wchodzilismy do klubu to najlepiej miec palke teleskopowa za paskiem.
Nie polecam tego stylu zycia. Ile nerwow sie najadlem przez nia i nieprzespanych nocy. Niech prawdziwe samce alfa sie uzeraja z taka.
@Mandalorethegreat: Dalbym fotę ale no sam powiedz, wrzucać zdjęcie swojej kobiety na wypok? ;)

Zarabiam jakos normalnie, 2-3k euro wiec tak srednio.

Raz na 100000 trafia się śliczna mlodziutka dziewczyna ktoś jest bardzo uczuciowa i dobrze wychowana. Takiej szukałbym bo jest ich troche ale do nich nornalni faceci boja się zagadac. Jak opowiadala mi jak stuleje probowaly do niej gadać w przeszlosci to ręce opadają. Cwaniaczkow zlewala na starcie wiec dotąd
@Mandalorethegreat: Ah i to co piszesz o typie 10/10 z klasa i kasa to skrzywienie mocne imho. Przeszedles cos złego w zyciu i kazda tak teraz oceniasz. Wiesz mialem to samo kieedys ale mam prawie 30 lat i powiem Ci ze widziałem typów którzy do niej startowali ale nie mieli szans bo... ona twierdzila ze są przyglupami albo nie ma z nimi o czym rozmawiać. Są kobiety dla których to jest
#thekrepa
Trzeba zaczac od tego ze dziewczyny 9-10/10 to jakis malutki procent (zalezy jaki kto ma gust) i z tych 9tek i 10tek jeszcze mniejszy ulamek procenta to dziewczyny z mozgiem,ktore nie patrza tylko na portfel czy urode.Baaardzo ciezka taka znalezc oczywiscie.Do czego daze.Oczywiscie ze ciezko jest takiej dyszce zaimponowac,nie wybierze pierwszego lepszego,zadna nowosc.Jednak ten ulameczek slicznosci ktore kochaja,szanuja i nie szukaja bolca na boku,bo przeciez im sie nalezy gdzies po ziemii
@LaTuaOmbra: ale wiesz nigdy nie będziesz 10/10 chodzacym Bogiem. Zawsze gdzieś jest ten mądrzejszy, lepszy, bogatszy, ładniejszy.
Jak pisałem wcześniej ze czułem się jak gówno czasami a to ze względu na to ze od czasu do czasu trafił się jakiś typ co był lepszy w czymś. Lepszy alfa ;-)

A co do różnicy wieku 9 lat to Ty się spotykasz z laska która ma trochę inne spojrzenie na świat niż Ty...