Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy, #tfwnogf i #przegryw chcecie wiedzieć jak to jest mieć #rozowypasek 10/10? Ano wcale nie jest tak zajebiście. Zawsze jak wychodzisz, nie daj boże do centrum, to masz dziesiątki gapiących się facetów. #!$%@? dosłownie każdy, nawet najstarszy dziadek będzie obcinał twój pasek z góry na dół, od tyłu i przodu. Niektórzy pizgną se fotkę z ukrycia, jebną jakimś żałosnym tekstem za plecami typu: "te januż, pacz jaki źrebag", albo zagadają na ulicy, #!$%@? że stoisz obok. I ta świadomość tego co oni mają w głowach. Najgorsi są ci fotografowie niejdojeby, podryw na sesję #!$%@?, a pasek naiwnie myśli, że "przecież studenteł, fotografistyka, niech ma, a mi sesja poczebna do porftolio motzno, bo za free". Wszystko fajnie, ale #!$%@? na dłuższą metę. Ale to jest nic - wyjście do klubu. #!$%@? nie wiem czy żenadnąć, kisnąć, czy co #!$%@?ć. Spuścisz loszkę ze smyczy na 5 minut, a ona wraca z info, że połowa starych, rubasznych, bogatych dziadów chcę ją zaprosić na zakupy i Malediwy. "Kupię ci co chcesz, biżuterię, ładne ciuchy, zaproszę na dobre jedzenie i kupię wszytko to, na co nie stać ciebie ani twojego chłopaka". #!$%@?.jpg. Kumple mówio: "nie lekceważ siły pieniędza, one to wszystkie lubio, uważaj"... Dzięki w #!$%@?. A jak ty chcesz z nowo poznaną znajomą pogadać, to jest wjazd z buta na ryj. Dziady to #!$%@?, bo wprost chcą zrobić z niej dziwkę za parę spodni. Gorzej, jak się jakiś serio młody, przystojny i w #!$%@? bogaty nawinie. Tu trzeba być alfa jak #!$%@? Biały Kieł. Loszka nie będzie łatwo chciała #!$%@?ć jego numeru z telefonu. Argumenty wówczas będą tak mocne, że nie tylko będą robiły #!$%@?ę z logiki, ale i z św. Tomasza: "A ty byś wyrzucił kontakt do jakieś dziewczyny, jakbym ci kazała?!" Kisnę z tego aż do łez.
Taki pasek patrzy inaczej na świat, taki pasek autentycznie myśli, że wszyscy na świecie są mili, dobroduszni i uczynni...


#truestory #takaprawda #gorzkiezale
  • 227
  • Odpowiedz
@thekrepa: nie wiem jaki cudem masz w ogóle dziewczynę. po tym co tu napisałeś to twoja zazdrość to 11/10 i nie masz do niech żadnego zaufania. tylko czekać jak ciebie zostawi o ile to nie fake, bo napisać w internetach można wszystko.
  • Odpowiedz
Chyba Troll.

Ale to musi byc pusta baba z tego co piszesz. Ty tez chyba ani za madry ani za pewny siebie nie jestes. Jak Twoja partnerka moze brac w klubach numer do mlodych , pieknych i bogatych? Jak wogole od kogokolwiek obcego na imprezie moze brac? Dla mnie nie do pojecia. Niewazne czy 1 /10 czy 10/10. Mojej (ani zreszta mi) by przez glowe nie przeszlo brac numer od obcyhc ludzi
  • Odpowiedz
@thekrepa: ja miałem kiedyś 9/10, 10/10 jeszcze nigdy ale ta skala jest zarezerwowana chyba dla ultrazajebistych lasek po photoshopie. I cóż, no zgodzę się że spokoju nie ma - co chwila napalone debile podbijają, co chwila teksty "co ona robi z tym debilem" (możecie być 10/10 w ciuchach Zary Seba i tak Was będzie nazywał debilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i to często do niej samej,

co Ty z nim robisz zasługujesz na lepszego

i takie tam to norma. Ja powiem tyle - można być samcem alfa, można mieć #!$%@? ale i tak zawsze krąży to uczucie że ludzie ślinią się na jej widok i po prostu stałe poczucie niepewności, bo często takie laski są pewne siebie i przekonane o swojej zajebistości. Od razu powiem - nie, z charakteru była #!$%@?, chlała tanie wina, ogólnie bieda w domu, kasy nie miała nigdy, trochę tępa (studiuje obecnie psychologię ( ͡º ͜ʖ͡º)) i jedyne co do zaoferowania to wygląd, oczywiście ja jak byłem młody to co myślicie że na charakter czy intelekt patrzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po pewnym czasie miałem jej po prostu dość i doszedłem do znanego niektórym wniosku "z ładnej miski się nie nażresz", rzuciłem #!$%@?, ona nowego sobie znalazła bodaj po miesiącu taka wielka nastoletnia miłość. Ale teraz już wiem, że ciężko by było o stały związek z taką lasencją. Nawet jeśli się trafi jakaś superinteligentna i charakterna (co jest jak wygrana w lotto) to nie wiem czy dałbym radę takiej na dłuższą metę ufać, znając myślenie ludzi.

tl;dr - piękne laski tylko ruchać, ale nie wiązać się z nimi - odradzam, lepiej
  • Odpowiedz
Dziady to #!$%@?, bo wprost chcą zrobić z niej dziwkę za parę spodni.


@thekrepa: nie da sie zrobic dziwki z kogos kto nia nie jest, na twoje nieszczescie wiekszosc kobiet jest i sprzeda sie za prezenty, obietnice dobrego zycia, dom, wlasne mieszkanie splacone, samochod - takie one sa no po co sie oklamywac

miej swoje pasje i zainteresowac bo jak puscic cie dla bogatego capa to zebys nie plakal
  • Odpowiedz
@thekrepa:

I ta świadomość tego co oni mają w głowach.


A ty jak widzisz niezłą dupe to co myślisz niby? Tak ci to przeszkadza, że każdy chce ja ruchać? Co by nie mówić to faceci zawsze beda troche myslec o kobietach jak o obiektach seksualnych, chociaz kazdy by zaprzeczal bo tak nie wypada. Troche mi zal kobiet ktore mysla ze dibrze ze ich facet patrzy na inne babki bo to
  • Odpowiedz
Moja była była 8/10 (jeśli chodzi o wygląd, bo intelekt i charakter wbrew dobrym prognozom okazały się być na poziomie 2/10) powtarzała mi, że jak się ma lamborghini, to trzeba je pilnować xD Ja wtedy kisłem hardo, laska przeczytała to na fb koleżanki, która opisała zasłyszaną rozmowę dwóch gentlemenów przy hotelu i zrobiła sobie z tego motto.
#logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
Loszka nie będzie łatwo chciała #!$%@?ć jego numeru z telefonu.


@thekrepa: A na cholerę Ci kobieta która wymienia się numerami telefonów z innymi przypadkowymi kolesiami zaczepiającymi ją na ulicy skoro wie, że ma chłopaka?

  • Odpowiedz