Wpis z mikrobloga

Ponad 60% facetów na wykopie uważa, że kobieta musi spełniać potrzeby seksualne mężczyzny w związku.

Tylko 5% kobiet też tak uważa. Ponad 94% pań sądzi, że spełnianie potrzeb seksualnych faceta to nie jest ich obowiązek nawet w małżeństwie.

Co wy na to?

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn
WielkiNos - Ponad 60% facetów na wykopie uważa, że kobieta musi spełniać potrzeby sek...

źródło: temp_file2391861072220274618

Pobierz
  • 235
@WielkiNos: A ja na to, ze nikt nic nie musi ale wydaje mi się, ze wchodząc w związek oby dwie strony czują pożądanie i w jakimś stopniu egoistycznie chcą te pożądanie uskutecznić. Przecież nikt nie wchodzi w związek wyłącznie z sympatii do kogoś. Zawsze jest podtekst seksualny ewentualnie finansowy czy statusowy. Kobiety są po prostu mniej szczere.
@WielkiNos: Ja na to, że skoro ona nie musi, to on może iść do innej. Skoro to nic ważnego i nie ma problemu, to nie ma problemu.
Można robić sobie po złości, ale po co wtedy być razem? Żeby ładnie na zdjęciach wyglądać?
Partnerka też nie musi być stabilna emocjonalnie, ani miła, w ogóle niczego nie musi, ale nie musi też być partnerką i to będzie jej wyłączna wina.